1. Dzisiaj: Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, taca budowlana, także Dzień Fatimski, uroczyste wprowadzenie Figury i rozpoczęcie procesji fatimskich po Mszy Świętej o godz. 18.00, po stałej trasie, zapraszamy dzieci I Komunijne z rodzicami; o godz. 17.00 katecheza III i IV dla rodziców i chrzestnych.
 2. W poniedziałek święto św. Macieja, Ap., w środę święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męcz., w piątek wspomn. Św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana.
 3. Msza Św. od uczestników Pielgrzymki do Gietrzwałdu i Gdańska w poniedziałek o godz. 18.00
 4. Egzamin kurialny, dla wszystkich przed Bierzmowaniem, we wtorek o godz. 15.00
 5. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu. Także w środę rozpocznie się Nowenna do Ducha Świętego przed Sakramentem Bierzmowania, którego udzieli BP Kazimierz dnia 25 maja o godz. 18.00.
 6. Pielgrzymka dzieci I Komunijnych do Sokółki odbędzie się w czwartek o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii. Także w czwartek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym modlitewne i organizacyjne przed koncertem „Siedlce dla Jezusa”.
 7. Kancelaria nie będzie czynna w piątek.
 8. Spotkanie młodych dla młodzieży gimnazjum, starszych klas SP i szkół średnich przed ŚDM i z racji urodzin naszego świętego Patrona: zarezerwujcie sobie czas dnia 18 maja, piątek wieczorem od godz. 18.45 do 21.00
 9. Spowiedź przed Rocznicą Komunii Świętej w piątek od 17.15, sobotę od 17.00 i pozostałe dni od 17.30
 10. W sobotę o godz. 11.00 w Krakowie, święcenia diakonatu przyjmie nasz parafianin, brat Piotr Dąbrowski, michalita. Polecamy jego osobę, rekolekcje któ®e oteraz odbywa, bliskich modlitwie całej naszej wspólnoty.
 11. W wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w sobotę 19 maja br., w kościele Ducha Świętego w Siedlcach, o godz. 19.00, odbędzie się doroczne czuwanie modlitewne przedstawicieli wszystkich ruchów, wspólnot i stowarzyszeń kościelnych działających na terenie naszej Diecezji. Zapraszamy na nie w sposób szczególny wszystkie wspólnoty z Siedlec oraz wiernych z siedleckich parafii.
 12. Za tydzień: Niedziela Zesłania Ducha Świętego, konieczność odbycia spowiedzi Wielkanocnej, kto nie dopełnił tego obowiązku. O godz. 12.00 Rocznica I Komunii Świętej – proszę o udział osób postronny podczas innych Mszy Świętych. Puszka po Mszach na potrzebujących zbierana przez Caritas.
 13. Nadanie im. Św. Jana Pawła II Szpitalowi Wojewódzkiemu, o godz. 10.30. Cieszymy się i polecamy modlitwie zarząd, personel oraz pacjentów Szpitala.
 14. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które są sprawowane po Mszy Świętej wieczorowej czyli ok godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy, szczególnie dzieci. Dzisiaj wyjątkowo nie odbędzie się nabożeństwo przy kapliczce na ul. Bajkowej,
 15. Zapraszamy Panie na Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina, dnia 27 maja, zapisy w zakrystii.
 16. Wakacje dla dzieci i młodzieży w Siedlanowie, informacje na tablicy ogłoszeń.
 17. Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali ołtarze i uczestniczyli w procesji poświęcenia pól. Modliliśmy się za rolników, ogrodników, sadowników, działkowców o plony oraz pszczelarzy, rzemieślników i biznesmenów o pomyślność w pracy. Niech ta procesja obejmuje całość pracy ludzkiej w naszej parafii i oddaje ją Bogu.
 18. Modlitwą ogarnijmy wszystkich maturzystów, którzy toczą swoje zmagania i wypraszajmy zdania egzaminów i wyboru właściwej drogi powołania.
 19. Zapowiedzi przedślubne: Sebastian Iwanowski, kaw. Zam. ul. Bajkowa, par. tut. I Justyna Angelika Szurek, panna zam. ul. Grabianowska, par. tut., zap. III; Sebastian Prokurat, kaw. Zam. w Siedlcach, ul. Dylewicza, par. bł. Męczenników Podl. i Renata Sawicka, panna zam. ul. Morelowa, par. tut., zap. III; Krzysztof Bosek, kaw. Zam. ul. Żwirowa, par. tut., i Ilona Krasuska, panna, zam. w Krynce, parafii tamtejszej św. Jana Chrzciciela, zap. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 20. Echo Katolickie a w nim: O mocy Różańca i cudach wyproszonych za jego przyczyną, Gdy dzieci opuszczają rodzinę, jak nie poddać się samotności, Gdy coś dzieje się z głosem, o symptomach chorób gardła. Zachęcamy do czytania.
 21. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Zofia Kostecka, l. 94 z os. Dreszera. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.