1. Dzisiaj (13.I) kończy się okres Narodzenia Pańskiego, tradycyjnie śpiewamy kolędy do 2 lutego. Spotkanie dla Ojców dzieci Komunijnych 13 stycznia podczas Mszy świętej o godz. 18.00 a potem na salkach. Rozpoczęcie katechez chrzcielnych o godz.17.00 na salkach, kolejne 20 I. Po sumie o godz. 12.00 będzie miał miejsce Koncert kolęd Zespołu Seniorynki, zachęcamy aby pozostać i wspólnie pośpiewać kolędy.
  2. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu, a po wieczorowej Mszy Świętej nabożeństwo Szkaplerzne, na które zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz Święty.
  3. W czwartek wspomn św. Antoniego, opata, w piątek rozpoczyna się Tydzień modlitw o jedność chrześcijan; w sobotę św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa.
  4. Za tydzień (20.I) II niedziela zwykła, kontynuacja katechez chrzcielnych o godz.17.00 na salkach,
  5. W poniedziałek rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem bł. Męczenników z Pratulina, w związku z tym wyjazd na nowennę do Pratulina, Sanktuarium bł. Męczenników Podlaskich dnia 21 stycznia o godz. 17.30. W programie Koronka do bł. Meczenników, Eucharystia z tematem dnia, Apel Jasnogórski i agapa. Serdecznie zapraszamy, zapisy w zakrystii. Cena 30 zł.
  6. Planujemy pielgrzymkę do św. Józefa do Kalisza, Sieradza, śladami s. Faustyny i Maksymiliana Kolbe oraz do Lichenia, w dniach: 27-28 kwietnia. (Tylko sobota i Niedziela Miłosierdzia). Cena ok. 200 zł. Zaliczka 30 zł, zapisy w zakrystii.
  7. Kancelaria czynna w porządku kolędowym, czyli rano od godz. 8.00 do 8.45.
  8. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00
  9. Trwa wizyta Kolędowa Dziękujemy rodzinom, które nas przyjęły. Na stole przygotowujemy krzyż, świece, kropidło z wodą święconą, zeszyty od religii, indeksy katechezy studenckiej, Pismo Święte. Prosimy, aby odprowadzać księdza do następnego mieszkania, które powinien odwiedzić, a w miarę możliwości oczekiwać też przed domem czy mieszkaniem na kapłana. Ksiądz udaje się z modlitwą, błogosławieństwem do naszych domów, zapoznaje parafian i sytuację rodziny, to także okazja do deklaracji i wsparcia budowy kościoła. W tym roku ofiary przeznaczone będą na spłatę elewacji, pomnika i projekty przyszłego kościoła oraz wykonanie chodnika do Rakowieckiej. Szczegóły wizyty w gazetce Pielgrzym (przy wyjściu) oraz na naszej stronie internetowej i profilu Facebooka.
  10. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: Na czym polega prawdziwy dialog?, Czym jest ruch ekumeniczny?, fotorelacja z orszaku Trzech Króli; Zachęcamy do czytania.
  11. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: Witold Łyskawa z os. Dreszera, l. 59 i Robert Kożuchowski, z ul. Składowej l. 53. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.