1. Dzisiaj (12.XI), Taca budowlana a po mszach Świętych puszka na Kościół prześladowany. O godz. 12.00 Msza Święta z formularza o św. Jozafacie z racjii 400-lecia śmierci świętego. Przy wyjściu do nabycia książki o świętym, bogato ilustrowane z naszym obrazem na okładce. Cena 40 zł. Ks. proboszcz – misje w Czołomyjach.
 2. W poniedziałek krąg biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00
 3. Bezpłatny dyżur prawnika we wtorek, godz. 17.00-18.00
 4. W środę nabożeństwo szkaplerzne po Mszy Świętej o godz. 18.00;
 5. W czwartek (16.XI) Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia,
 6. w piątek (17.XI) św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
 7. w sobotę (18.XI) wspomn. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy, męczennicy, patronki młodzieży żeńskiej.
 8. Za tydzień (19.XI), taca na potrzebujących zbierana na rzecz Caritas Diecezjalnej.
 9. Bóg zapłać za ofiary na tacę na misje z 1 XI – 3911zł; i ofiary do puszek na Fundację III Tysiąclecia – 2230 zł. Dokończono wyściełanie nowego konfesjonału za sumę 3000 zł – całość 17tyś zł.; odnowiono obrazy Chrystusa Miłosiernego i św. Jozafata za sumę 1000 zł; Bóg zapłać a ofiary przekazane do ręki w wysokości 9800 zł (od sierpnia).
 10. Książka intencji mszalnych na 2024 r. dostępna w zakrystii i kancelarii od 7.XI.
 11. W naszej parafii odbywa się trwające 33 dni przygotowania do osobistego poświęcenia się Chrystusowi przez Maryję, a akt oddania będzie miał miejsce 26 XI w uroczystość Chrystusa Króla. Książki są do odebrania w zakrystii dzisiaj. Kolejne spotkanie w czwartek 16 XI po Mszy Świętej wieczornej i nowennie.
 12. W Echu Katolickim: Ani za życia, ani po śmierci nie doświadczył spokoju – Kim był św. Jozafat Kuncewicz? Reakcją na śmieć bliskiej osoby jest żal i gniew, co zrobić, aby bunt przeciw śmierci nie stał się buntem przeciw Bogu? Wszystko zawdzięczam Bogu – świadectwo niepijącego od 20 lat alkoholika, który dziś pomaga innym. Ciekawe artykuły – na okładce obraz z naszej kaplicy. Zachęcamy do czytania.
 13. W niedzielę 19 listopada o godz. 15.00 w Domu Rekolekcyjnym w Siedlanowie odbędzie się kolejne spotkanie dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych. W tym miesiącu temat spotkania brzmi: „Niesakramentalni wychowawcy? – jak osoby w związkach niesakramentalnych mogą wychowywać dzieci lub wnuki do wiary?”. W ramach spotkania konferencję i warsztat poprowadzi ks. Jakub Wyrozębski.
 14. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.
 15. Niezależnie czy jesteś młody czy starszy, biedny czy bogaty, szczęśliwy czy w rozpaczy, Bóg Cię kocha. Chcesz tego doświadczyć? Pragniesz pogłębić swoją wiarę? Myślałeś by bezgranicznie zaufać Jezusowi? Zapraszamy: przyjdź na katechezy, które są głoszone w katedrze siedleckiej w poniedziałki i środy o godz. 19.00, w listopadzie. Ks. Proboszcz i ekipa głoszących czekają na Ciebie.
 16. Za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. (3x)