1. Dzisiaj (12 listopada), 32 niedziela zwykła, dzień solidarności z Kościołem prześladowanym; zbiórka do puszek na potrzeby tego Kościoła. O godz. 17.00 katechezy chrzcielne nr 1 i 2 dla rodziców i chrzestnych na salkach; czytanie wypominek przed każdą Mszą Świętą.
2. W poniedz. wspomn. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych Męczenników polskich; w środę św. Alberta Wielkiego, bpa i dra Kościoła; W piątek św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; w sobotę Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki Młodzieży i KSM-u.
3. W środę adoracja Najśw. Sakramentu od 7.30 do 18.00.
4. Spotkanie redakcji Pielgrzyma w piątek o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich chętnych, posiadających zacięcie pisarskie,  do współtworzenia naszej parafialnej gazetki
5. W jeden z dni tygodnia nie będzie dostępny nasz parking z powodu prac prowadzonych przez PEC, poza tym proszę w tym tygodniu nie zostawiać w ogóle samochodów na dzień, gdyż mogą być uszkodzone podczas prac PEC-owskich. Jeszcze raz proszę osoby systematycznie parkujące o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej w celu uregulowania spraw.
6. Za tydzień: Taca budowlana, o godz. 16.00 Msza Święta i spotkanie z kandydatami do bierzmowania oraz ich rodzicami.
7. Bóg zapłać za ofiary z kont: z 07-08.2016: 20 zł z ul. Żwirowej 2x, po 50 zł z ul. Składowej 2x, Hozera 2x, Nowy Świat 2x, Młynarskiej, 60 zł z ul. Jasnej 2x, po 100 zł z ul. Czerwonego Kapturka, Staffa, Bananowej  2x, Miłej, Rakowieckiej 3x; po 150 zł z ul. Jordana 2x, Dreszera 2x,  po 200 zł z ul. Dreszera, Krakówki 2x, Bananowej, Łukowskiej 3x, Zielnej 2x, i z m. Choroszczynka; 250 zł z m. Górki k. Platerowa, ul. Zielnej, po 300 zł z ul. Smoczej, Żwirowej 3x, 350 zł z ul. Rakowieckiej, 600 zł z ul. Korczaka, Ganiewskiego, po 1000 zł z ul. Kopciuszka, Hozera, Jasnej, Januszewskiej, 1900 zł z ul. Ganiewskiego, 5000 zł z ul. Korczaka.
8. Można wpisywać intencje Mszy Świętych na nowy Rok już od kilka niedziel.
9. Pamiętajmy o naszych zmarłych polecanych w wypominkach, codzienny różaniec o godz. 17.30 prowadzony przez wiernych przez listopad ofiarujmy w ich intencji. W niedziele przed Mszami Świętymi czytane będą wypominki. W ostatnią niedzielę zapraszamy na godz. 17.30 na nieszpory za zmarłych i Mszę Świętą wypominkową.
10.  Zakończyliśmy nowennę do św. Jozafata w intencji diecezji siedleckiej przed jubileuszem, synodu oraz o odnowienie wiary w rodzinach i pokój pomiędzy narodami wschodu Europy, a także o odnowienie wiary we Francji i obronie pomnika św. Jana Pawła.
11. Dziękuję wszystkim, którzy zaznaczyli wczorajsze Święto Niepodległości udziałem w Eucharystii i wywieszeniem flagi. Gratuluję występu naszej scholii dziecięcej oraz panu Organiście, jako dyrygentowi Chóru Miasta Siedlce z racji koncertu patriotycznego oraz cieszę się z tak licznej na nim naszej obecności.
12. 17 listopada 2017 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6, w godz.10.00 – 15.30 będzie miała miejsce konferencja dotycząca zdrowia prokreacyjnego. Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na większą troskę o zdrowie fizyczne małżonków, które pozwoli na stworzenie najlepszych warunków dla poczęcia i urodzenia dziecka.
13. Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na Mszę Świętą w int. zmarłych Pracowników w niedz. 19 listopada o godz. 16.00 do par. Ducha Świętego w Siedlcach. Tego samego dnia Prawnicy będą modlić się także za swoich bliskich zmarłych, ale Mszą Świętą o godz. 17.00 na ul. Kościuszki.
14. Nowy nr Echa Katolickiego. Zachęcamy do czytania.
15. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Olędzki, kaw. zam. ul. Zielna i Katarzyna Komorowska, zam. ul. Zielna, oboje par. tut. zap. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
16. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Halina Mędrek, l. 70 z ul. Hozera. Pogrzeb będzie miał miejsce w środę o godz. 12.00 a różaniec w int. zmarłej we wtorek o godz. 17.30. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.