1. Dzisiaj (5.VIII): 19 niedz. zwykła; taca budowlana będzie przeznaczona na wykonanie elewacji obecnego budynku.
 2. W poniedziałek 13 VIII nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej o godz. 18.00, zapraszamy z lampionami. We wtorek (14.VIII) wspomn. Maksymiliana Marii Kolbe, kapł. i męczennika, w środę (15 VIII) Uroczystość Wniebowzięcia NMP, Msze święte jak w niedziele, poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy Świętej, w czwartek wspomn. Dowolne św. Rocha, wyznawcy, w piątek (17 VIII) wspomn. św. Jacka, kapłana, dzień patrona naszego profesora Jacka Wojdy (wspomaga obecnie Francję).
 3. W środę nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu a po Mszy Świętej wieczorowej, zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz i chętnych na comiesięczne nabożeństwo szkaplerzne, czyli w każdą 3 środę miesiąca.
 4. Apele Pielgrzymki Duchowej po Mszy świętej wieczorowej, aż do wtorku włącznie zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego i modlitwy pielgrzymów duchowych; Można będzie także pielgrzymować autokarem aby wejść z naszą Pielgrzymką na Jasną Górę i wrócić po uroczystej sumie 15 sierpnia. Wyjazd dnia 13 sierpnia ok. godz. 21.40 z naszego parkingu. Zapisy w zakrystii. Nocleg i jedzenie we własnym zakresie. Cena 70 zł. Zaliczka 20 zł. przy zapisie.
 5. Za tydzień (12.VIII): 20 niedziela zwykła. Caritas będzie zbierał do puszek na potrzebujących.
 6. Planowanie terminu chrztu świętego zaczynamy od parafii, gdyż nie zawsze jest on w drugą i czwartą niedzielę miesiąca. Katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych odbywają się w sierpniu w parafii katedralnej a u nas będą 9 i 16 września.
 7. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie: bezimienna i pewnej wysokości.
 8. Czynne jest przejście piesze skracające drogę od ulicy Składowej i os. Dreszera o 300 metrów. Chodzimy furtkami. Wychodząc z kaplicy kierujemy się drogą kamionkową.
 9. Festyn Parafialny będzie miał miejsce dnia 26 sierpnia od godz. 14 do 17.00. Już zapraszamy, prosimy o przynoszenie przedmiotów na fanty dla dzieci i dla dorosłych.
 10. Członków Kół Różańcowych zapraszamy na jednodniową, coroczną pielgrzymkę do Leśnej Podlaskiej w dniu 25 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
 11. Do 3.09 kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym, czyli każdego dnia od 8.00 do 9.00 oprócz niedziel i uroczystości i po Mszach Świętych w zakrystii. W nagłych przypadkach prosimy o telefon. W środę kancelaria nieczynna.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Patryk Artur Duda, kaw. par. tut., i Dominika Maria Lech, panna z par. katedralnej w Siedlcach, zap. III, Radosław Lewiński, kaw. zam. w par. Bożego Ciała w Siedlcach i Dorota Skorupka, panna z par. tut., zap. III, Marcin Brodzik, kaw z par. Ducha Świętego w Siedlcach i Dorota Szulawa, panna z par. tut., zap. III, Wojciech Gomoła, kaw. i Katarzyna Świercz, panna, oboje par. tut, zap. III; Łukasz Wypych, kaw. zam. w Siedlcach ul. Składowa par. tut., i Agnieszka Jarząb, panna z ul. Kurpiowskiej, par. Bożego Ciała w Siedlcach zap. II; Damian Strus, kaw. za. Na ul. Południowej w Siedlcach, par. tut., i Kamila Halina Dąbrowska panna z ul. Powstańców Warszawy zap. II; Grzegorz Osiński, kaw. i Agnieszka Kacperczyk, panna oboje zam w par. tut., zapow II; Bartosz Cielemęcki, kaw. z ul. Południowej par. tut., i Aleksandra Jadwiga Wydra, panna z ul. Piwnej, par. św. Teresy, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy. W nim bogata fotorelacja z Pielgrzymki, jak zachować się podczas modlitwy, o heroicznym buncie więźniów w Treblince. Zachęcamy do czytania.