1. Dzisiaj (5.VII): XV niedz. zw., niedziela wdzięczności za ofiarodawców i dobrodziejów; taca na cele budowlane.
 2. Trwa nowenna przed wspomnieniem MB Szkaplerznej, która jest odmawiana po Mszy Świętej o godz. 18.00: jest to przygotowanie dla tych, którzy 16 lipca (czwartek), we wspomn. NMP z Góry Karmel, zechcą założyć Szkaplerz Święty w naszej kaplicy podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Ponadto, w poniedziałek wspomn. św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, jest to jednocześnie dzień fatimski: Różaniec fatimski w kaplicy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem, w środę św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła.
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu; ze spowiedzią od godz. 17.00 do 18.00, ewentualnym, na prośbę udzieleniem Komunii Świętej; zakończona jak zwykle w lipcu Litanią do Najświętszej Krwi Chrystusa.
 4. Za tydzień (12.VII), XVI niedz. zw.
 5. Na Msze Święte zapraszamy do kaplicy. Transmisje internetowe Mszy Świętej w niedziele (godz. 12.00) i święta o godz. 18.00 oraz w dzień zwykły (czwartek) o godz. 18.00.
 6. Kaplica otwarta każdego dnia z dostępnością do modlitwy, oprócz sobót od godz. 11.00.
 7. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła: z ofiar indywidualnych 3550 zł
 8. Wakacyjny system działania kancelarii: czynna w pracujące dni tygodnia od 8.00 do 9.00, oprócz środy gdy będzie czynna od 16.00 do 17.00.
 9. W krótkim czasie duża ilość katechetów odejdzie na emeryturę. Dlatego mamy propozycję podjęcia studiów a) magisterskich niestacjonarnych teologiczno-katechetycznmych albo b) podyplomowych teologiczno-katechetycznych gdzie absolwenci takiego kierunku uzyskują przygotowanie pedagogiczne.
 10. Spotkanie dla pielgrzymów, którzy chcą pielgrzymować w sposób fizyczny na Jasną Górę (dn. 3, 12 i 14 sierpnia), 12 VII po Mszy Świętej o godz. 12.00 w parafii Ducha Świętego.
 11. Dzisiaj wybory. Dopilnujmy wyrażenia naszej decyzji, powierzajmy Polskę w opiekę NMP Częstochowskiej.
 12. Ks. Biskup Zaprasza serdecznie Was Teściowie – mężczyzn i kobiety, na I Diecezjalną Pielgrzymkę Teściowych i Teściów do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin do Parczewa w niedziele 26 lipca br. pod hasłem: „Teściowie z nieba rodem?”. Bliżej terminu program szczegółowy
 13. Biblioteka w czasie wakacji będzie czynna w systemie na telefon: Z bogatego liczącego 3,5 tyś księgozbioru możemy skorzystać dzwoniąc pod numer: 515-700-586. Warto zabrać książkę na wakacje.
 14. Znaleziono komplet dwóch pilotów z kluczami na ul. Rakowieckiej. Do odebrania w zakrystii.
 15. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy w nim: o posłudze duszpasterza wśród bezdomnych o ks. Mateuszu; Bóg spełnia moje marzenia – świadectwo siostry albertynki; jak uczcić Najdroższą Krew Jezusa? Opieka nad chorymi na demencję.
 16. Zmarłych z naszych rodzin, zmarłe dzieci przy porodzie, zmarłych dobrodziejów i ofiarodawców polećmy Bożemu Miłosierdziu – wieczny odpoczynek.