1. Dzisiaj 12.IX), niedziela beatyfikacji Sługi Bożego, kard Stefana Wyszyńskiego. Zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w uroczystości w telewizji o godz. 12.00. Uczyńmy to całymi rodzinami, aby dzieci poznały jak ważny dla nas był i jest kard. Stefan Wyszyński; taca budowlana, Bóg zapłać.
 2. W poniedz. (13.IX) wspomn. św. Jana Chryzostoma, bpa, to także 13 dzień miesiąca – nabożeństwo fatimskie – dziękczynne za beatyfikację kard. Wyszyńskiego po Mszy Świętej wieczornej po placu kościelnym – proszę zabrać lampiony; we wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w środę (15 IX) wspomn. NMP Bolesnej i nabożeństwo szkaplerzne po Mszy Świętej o godz. 18.00 – zapraszamy noszących szkaplerz Święty; w czwartek św. męcz. Korneliusza Papieża i Cypriana Bpa; w piątek. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego; w sobotę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski.
 3. Za tydzień (19.IX), rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
 4. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III które rozpoczynają przygotowanie do I spowiedzi i Komunii św. 19.09 niedziela po Mszy o godz. 12.00. (Spotkanie tylko dla rodziców).
 5. Pierwsza katecheza przedmałżeńska 25.09 (sobota) o godz. 19.00. Więcej info u ks. Przemysław (kontakt na Facebook i stronie www). Młode małżeństwa zapraszany do formowania się w Domowym Kościele.
 6. Informujemy, że przygotowanie do bierzmowania obejmuje cykl dwuletni i rozpoczyna się w klasie siódmej i trwa dalej w klasie ósmej. Zapraszamy na spotkanie rozpoczynające cykl formacyjny uczniów z klas 7 i 8 wraz z ich rodzicami na Mszę świętą w niedzielę 19.09 o godzinie 18.00 a następnie na spotkanie organizacyjne. Obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa.
 7. Spotkanie scholi sobota godz. 17.00
 8. Obraz MB Różańcowej zakończył nawiedzenie na ul Południowej, dziękuję wszystkim, którzy zorganizowali nawiedzenie i przyjęli Maryję do swoich domów, także za złożone dobrowolne ofiary na Mszę Świętą i budowę. Nawiedzenie na ul. Zielnej rozpocznie się za tydzień (19.09) podczas Mszy Świętej o godz. 12.00. Proszę radnych z przyległych ulic tzw. kwiatowych o zgłoszenie się do zakrystii po listy i zorganizowanie nawiedzenia.
 9. Porady prawne bezpłatnie wtorek godz. 17.00, salki nad kaplicą.
 10. Bóg zapłać za drewno na ognisko Piotrowi Wyrębkowi.
 11. Siedleckie Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców w sobotę 18 IX: plakat na tablicy ogłoszeń.
 12. Zbiórka elektrośmieci – potrwa do wtorku (14.IX) włącznie. Można przynosić i składować za kaplicą od strony Jednostki.
 13. Wyjazd na dzienne czuwanie do Kodnia dla członków Apostolatu Złotej Róży: 18 IX, zapisy w zakrystii. Cena 40 zł, zaliczka 20 zł.
 14. II Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”. Spotkanie rozpocznie się 25 IX o godz. 10.00 w Rykach. Zapisy w Zakrystii.
 15. W 25 rocznicę beatyfikacji Męczenników z Pratulina Naszą wdzięczność pragniemy wyrazić podczas ogólnodiecezjalnej pielgrzymki do Pratulina, która odbędzie się w niedzielę 3 października –pisze ks. Bp Kazimierz. Zapisy w zakrystii.
 16. W sobotę – 18 września –  w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin  w Parczewie odbędzie się I Diecezjalna Pielgrzymka Osób zawierzonych Jezusowi w niewolę miłości przez ręce Maryi. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Bazylice Parczewskiej od zawiązania wspólnoty. Zachęcamy.
 17. Kancelaria w systemie zwykłym: poniedz. – nieczynna, wt. śro. czw. pt. – 16.30-17.30, sob.- 8.00-9.00.
 18. Echo Katolickie a w nim: Czy młodzi ludzie mają poczucie grzechu? Dlaczego proces kard Wyszyńskiego był nietypowy; Wychowanie a wykształcenie – naśladowanie rodziców. Konieczność obrony granic – rozmowa z sekretarzem Ministerstwa. Zachęcamy do czytania.
 19. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Zbigniew Burdziłowski, l. z ul. Zielnej, śp. Krystyna Krzyżanowska, l. 93 z ul. Dreszera – pogrzeb wtorek godz. 10.00 oraz śp. Martyna Wielgórska z Radzikowa, pogrzeb w środę godz. 10.00 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 20. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.