1. Dzisiaj (12 marca) przeżywamy II niedzielę Wielkiego Postu, po Mszach Świętych zbiórka do puszek na misje, Katecheza przedmałżeńska o godz. 17.00 na salkach i tak w każdą niedzielę marca.
 2. Za tydzień taca na budowę kościoła.
 3. Trwa Wielki Post, w tym okresie obowiązuje powstrzymywanie się od udziału w zabawach. Zachęcamy w okresie Wielkiego Postu do osobistego wyrzeczenia oraz uczenia dzieci wspólnej modlitwy w rodzinach a także wyrzeczenia się przyjemności oraz odkładania jałmużny na rzecz potrzebujących np. do skarbonek Caritas.
 4. Baranki Wielkanocne z przeznaczeniem na pomoc potrzebującym po 5 zł przy wyjściach.
 5. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nauką pasyjną odbywa się w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.00 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży.Kancelaria w piątki w okresie Wielkiego Postu będzie nieczynna.
 6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 31 marca – 2 kwietnia. Proszę o modlitwę za rekolekcjonistę ks. Jerzego Dudę i rekolekcje, szczególnie szkolne.
 7. Święte znaki powoli kończą swoje pielgrzymowanie: odwiedzają bloki na ul. Przyjmujemy zgłoszenia rodzin, które poza kolejnością chciałyby jeszcze przyjąć Maryję i Jana Pawła II do swoich domów. Zapisy w zakrystii. Uroczyste zakończenie nawiedzenia odbędzie się w rekolekcje.
 8. Materiały z Kongresu Różańcowego do odsłuchania na stronie Archiwum Katolickiego Radia Podlasie pod linkiem http://archiwum.radiopodlasie.pl/?cat=11636
 9. Trwają prace przy wykańczaniu klatki schodowej. Bóg zapłać za ofiary na budowę: 30 zł z Radzyńskiej, po 50 zł Hozera, Żwirowej, Zielnej, Rakowieckiej 2x, Korczaka, 70 zł z ul. Południowej, po 100 zł z ul. Hozera, Rakowieckiej, Dreszera, Bajkowej; 150 zł z ul. Korczaka, po 200 zł z ul. Bajkowej, Korczaka, Hozera 2x, Składowej 2x, Śmiałej, Żwirowej, Czerwonego Kapturka, Rakowieckiej, Jasnej, Południowej, po 300 zł z ul. Rakowieckiej, Morelowej i Dreszera; po 400 zł z ul. Januszewskiej, Rakowieckiej, Żwirowej, po 500 zł z ul. Smoczej, Śmiałej, Jordana, 600 zł z ul. Januszewskiej, 800 zł z ul. Dreszera, 1000 zł z ul. Południowej, 1200 zł z ul. Smoczej, 1800 zł z ul. Śmiałej. Bóg zapłać.
 10. Porady prawne, bezpłatnie w każdy 1 i 3 wtorek miesiąca od godz. 17.30 do 18.00 na salkach nad kaplicą.
 11. Organizujemy wyjazd na nabożeństwo do św. Józefa do Szpaków w dniu 14 marca o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich a szczególnie narzeczonych i młodych ojców, których Józef jest patronem. Cena 20 zł.
 12. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” W nim m.in. O wizji piekła z Fatimy i gdzie to jest w Piśmie Świętym. O misjonarzach wolontariuszach; cykl jak zadbać o ludzi starszych, konkurs z nagrodą wyjazdem do Fatimy. Zachęcamy do czytania.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Arkadiusz Celiński Walendowicz, kaw. zam. w Wólce Konopnej, par. Zembry i Katarzyna Kowalczyk, panna, zam. w Siedlcach, ul. Południowa, par. tut., zap. II. Kamil Otton. kaw. zam. w Siedlcach, ul. Śmiała 17 C, par. tut. i Monika Wanda Jakubowska panna zam. Miszewko Stefany par. Miszewko Strzałkowskie, zap. II; Piotr Sławomir Stańczuk, kaw. zam. w Siedlcach na ul. Wiejskiej i Barbara Lis, panna, zam. także na ul. Wiejskiej, oboje par. tut., zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 14. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Władysława Sołoducha z ul. Miłej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.