1. Dzisiaj: 12.II.2023) – 6 niedz. zw., wdzięczności Dobrodziejom i Ofiarodawcom. Po Mszach Świętych, zgodnie z rozporządzeniem biskupa ordynariusza siedleckiego, zbiórka do puszek dla poszkodowanych w Syrii i Turcji.
 2. We wtorek (14.II) święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, bpa, patronów Europy także we wtorek dowolne św. Walentego (14.II), patrona chorych na padaczkę i choroby psychiczne, a także zakochanych. Msza Święta o godz. 18.00 za wszystkich chorych na schorzenia neurologiczne w tym na padaczkę.
 • W środę (15.II) Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie przez cały dzień
 1. Za tydzień: (19.II.2023) – 7 niedz. zw., .
 2. Trwa Seminarium wiary – propozycja zarówno do odbywających formację w różnych grupach jak też chcących ożywić swoją wiarę, czyli do wszystkich: można dołączyć ostatecznie tylko w najbliższy czwartek– Msza o godz. 18.00 i spotkanie.
 3. Zapraszamy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej, Palestyny i Jordanii, w terminie 13-23 września (obecnie nie obowiązują żadne obostrzenia ani limity). 11 dni, pełne wyżywienie, bez dodatkowych opłat suma 1300 dolarów (są teraz tanie) i 3000 zł. Potrzebny paszport, bez wpisów do krajów arabskich. Zachęcamy, więcej informacji na stronie.
 4. Pielgrzymka do Wilna 24-26 02, koszt 799zł i 20 Euro, wyjazd z Siedlec.
 5. Wyjazd dla dzieci do Warszawy dnia 14 II, o godz. 10.00 spod kaplicy.
 6. Kancelaria: w porządku feryjnym, czyli wtorek, czwartek – sobota 8.00-9.00; środa – 16.00-17.00.
 7. Porady prawne bezpłatnie w każdy II wtorek miesiąca w godz. 17.00- 18.00 a wiec dnia 14 lutego na salkach nad kaplicą.
 8. Osobom na co dzień korzystającym z parkingu kościelnego przypominamy, że na sobotę po południu (w okresie letnim) oraz we wszystkie niedzielę samochody nie mogą pozostawać na parkingu.
 9. W Echu Katolickim: Zabić można też słowem, a kradzieżą jest też przywłaszczanie czyjejś pracy. O tym, że Dekalog nigdy nie straci na aktualności, a aktualizacji wymaga nasze myślenie o nim – w dziale „opinie”. Narzekamy, że życie ucieka nam przez palce, a nie zastanawiamy się, ile czasu marnotrawimy na bezmyślne korzystanie z internetu. Jakie są tego konsekwencje? – w artykule „Zaraz wracam”. Z ołtarza widać więcej. O służbie, która sprawia radość i jest okazją do dawania świadectwa, mówią dorośli ministranci z naszej diecezji. Zachęcamy do czytania.
 10. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Kurek, kaw z ul. Żwirowej par. tut. i Anna Skowrońska, panna z Warszawy-Rembertów, par. św. Łucji, zapow. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 11. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Halina Strzalińska, l. 77 z ul. Bajkowej. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00. Różaniec za śp. zmarłą dzisiaj o godz. 17.15. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
 12. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi. Owocnych i bezpiecznych ferii.