1. Dzisiaj (12.I) Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego, i de facto możliwość spowiedzi w okresie Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Rozpoczyna się nowenna przed wspomn. Bł Męczenników z Pratulina. Rozpoczynają się katechezy chrzcielne (I i II), o godz. 17.00 na salkach.
 2. W poniedziałek zaczyna się okres zwykły w kalendarzu liturgicznym, trwający 34 tygodnie, ukazujący tajemnicę osoby i dzieła Chrystusa w Jego pełni; w piątek wspomn św. Antoniego opata,
 3. Adoracja w środę przez cały dzień, a po Mszy Świętej wieczorowej nabożeństwo szkaplerzne.
 4. Za tydzień (19.I) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; spotkanie z dziećmi i rodzicami klas 3 SP przygotowujących się do I Komunii Świętej po sumie, o godz. 13.00. Imieniny obchodzi ks. Mariusz Rompa. Msza Święta w jego intencji o godz. 9.00; katechezy chrzcielne (III i IV), o godz. 17.00 na salkach
 5. W tym tygodniu kancelaria czynna jeszcze w porządku kolędowym czyli od 8.00 do 8.45.
 6. Trwa Wizyta Kolędowa Przy tej okazji przypominamy, że na studentach także ciąży obowiązek rozwijania swojej wiedzy religijnej, a nie tylko nauki i pracy ewentualnie. Dlatego duszpasterze akademiccy zwracają się z prośbą o zainteresowanie się uczestnictwem w duszpasterstwie studentów oraz do rodziców o przypominaniu studentom aby nawiązali kontakt z duszpasterzami. Szczegóły w Internecie.
 7. Bóg zapłać scholii dziecięcej pod dyrekcją p. organisty za wspólne śpiewanie i uświetnienie naszego opłatka parafialnego.
 8. Wyjazd na nowennę do Pratulina, Sanktuarium bł. Męczenników Podlaskich dnia 21 stycznia w godzinach popołudniowych. Serdecznie zapraszamy aby zapisywać się w zakrystii. Cena 30 zł.
 9. Pielgrzymka do Włoch: 14-22 kwietnia, w roku 100-lecia urodzin Naszego Patrona Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. W programie: Padwa, Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Neapol: (ks. Dolindo, św. January), Cascia (św. Rita), Asyż. Cena 2600 zł + 50 Euro. Zapisy w zakrystii.
 10. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji kolędy.
 11. Koncert Jubileuszowy z racji 20-lecia działalności Chóru i Scholi Parafii pw. Bożego Ciała w Siedlcach odbędzie się w kościele Bożego Ciała 19 stycznia o godz. 19.00. Gratulujemy i zapraszamy.
 12. Kolejny Pokutny Marsz Różańcowy odbędzie się 26 stycznia , początek o godz. 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II o godz. 14.00.. Msza święta kończąca o godz. 16.00 w katedrze.
 13. Porady prawne bezpłatnie w każdy II wtorek miesiąca w godz. 17.00- 18.00 a wiec dnia 14 stycznia na salkach nad kaplicą.
 14. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00
 15. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Dlaczego Kościół stawia wymóg chrztu niemowląt?, jak media kreują rzeczywistość zmieniając kulturę chrześcijańską; wywiad z ks. Bogumiłem i fotorelacja z wyjazdu na Spotkanie Taize, m.in. naszej młodzieży, zachęcamy do czytania.