1. Dzisiaj (11XI): 32 niedz. zwykła, święto Narodowe, 100 rocznica odzyskania niepodległości, modlimy się szczególnie w intencji naszej Ojczyzny. Centralna Msza Święta w Siedlcach w kościele św. Józefa o godz. 13.00 pod przewodnictwem bpa Kazimierza a następnie przemarsz na Plac Wolności i uroczystości patriotyczne, zachęcamy. Dzisiaj taca budowlana. Spotkanie rodziców i ich dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej Msza Święta o godz. 10.30 i spotkanie. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7 z rodzicami: początek Msza Święta o godz. 18.00 i spotkanie;
 2. W poniedz. wspomn. Św. Jozafata, bpa i męczennika, patrona diecezji. Ucałowanie relikwii świętego po Mszach Świętych. Patron modlitwy o pokój z naszymi wschodnimi sąsiadami oraz o przekaz wiary młodemu pokoleniu; we wtorek wspomn. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, I’ polskich męczenników; w sobotę św. Elżbiety węgierskiej, zakonnicy.
 3. W listopadzie modlimy się z zmarłych poleconych w wypominkach parafialnych przed Mszami świętymi we wszystkie niedziele, a w ostatnią niedzielę zapraszamy na jutrznię za zmarłych na godzinę 8.40 oraz na Mszę Świętą wypominkową o godz.
 4. Za tydzień (18.XI) 33 niedz. zwykła, taca na Caritas Diecezjalną, po Mszy Świętej puszka na rzecz działania Caritas parafialnej;
 5. Za tydzień (18.XI) przybędzie do naszej parafii ks. Biskup Kazimierz: Ingres na Mszy Świętej o godz. 9.00, Radę Parafialną (Komitet budowy) zapraszam na godz. 10.30; Ruchu i stowarzyszenia oraz wszystkie grupy w raz z Radnymi Duszpasterskimi ( z każdej ulicy) zapraszam na godz. 13.00 (obecność obowiązkowa). Na Mszy św. o godz. 12.00 ks. Biskup poświęci nasz nowy pomnik św. Jana Pawła II. Mamy zebrane ponad połowę potrzebnych w całości ofiar.
 6. Rodziców i uczniów klas 8 zapraszamy za tydzień (18 listopada) na Msze o godz. 18 i spotkanie.
 7. Chór młodzieżowy naszej parafii pod dyrekcją ks. Mariusza, KSM oraz uczniowie SP5 zapraszają na koncert z okazji 100. Rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Koncert pod tytułem PSALMY NIEPODLEGŁEJ odbędzie się w przyszłą sobotę 17 listopada o godzinie 19.00 w naszej kaplicy. Koncert ten odbywa się w ramach stypendium Prezydenta Miasta Siedlce.
 8. Zapraszamy młodzież, szczególnie kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z klas 8 i 3 gimnazjum na kolejne dekanalne spotkanie modlitewne młodzieży do parafii św. Teresy w najbliższy piątek 16 listopada. Wspólne wyjście spod kaplicy o godzinie 17,30
 9. Bóg zapłać za ofiary: ostatnie z tacy budowlanej wyniosły 6572 zł, Bóg zapłać.
 10. Przy drzwiach stoją torby miłosierdzia, można je pobrać i przynieść za tydzień lub odrobinę później. Wkładamy w nie produkty żywnościowe i chemiczne.
 11. Zaproszenie bpa siedleckiego na jubileusz KSM – odczytać
 12. Porady prawne bezpłatnie wtorek 13 XI godz. 17.00 na salkach.
 13. Msza św. w intencji zmarłych Pracowników Służby Zdrowia, będzie odprawiana w niedzielę 18.11 o godz. 16.00 w parafii Ducha św. w Siedlcach. Zaprasza ks. Piotr Pielak
 14. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy:
 15. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Duk, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Śmiała, par. tut., i Julita Magdalena Dmowska, panna zam. w Krynicy, par. tamtejszej, zap. III.