1. Dzisiaj (11 VIII), niedziela modlitwy za dobrodziejów i ofiarodawców m.in. za ss. Klaryski, które wyszywały nam chorągwie; taca na cele budowlane. Po sumie spotkanie radnych duszpasterskich i ekonomicznych
 2. W poniedziałek wspomn. św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy; we wtorek 13 dzień miesiąca – nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej wieczorowej połączone z Apelem; w środę – św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika; w czwartek (15 VIII) – Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny; Msze święte jak w niedziele, poświęcenie ziół i kwiatów podczas każdej Mszy Świętej, w piątek 16 VIII – św. Stefana Węgierskiego, króla oraz św. Rocha, patrona ratującego od zarazy; w sobotę 17 VIII – św. Jacka, kapłana dzień patrona ks. Jacka Wojdy (wspomaga obecnie Francję);
 3. Adoracja w środę przez cały dzień.
 4. Za tydzień: 20 niedziela zwykła;
 5. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 5250 zł; Bóg zapłać za ofiary.
 6. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00, nieczynna w czwartek (15 VII).
 7. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju, wejście na górę [Kriżewacz] w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego. Cena 550 zł (zapraszamy z zaliczką) i 230 Euro. Wystarczy dowód osobisty. Zapisy w zakrystii.
 8. Trwa Piesza Podlaska Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich na Apele Pielgrzymkowe na godz. 18.00: Msza Święta i po niej Apel w łączności z Pielgrzymami i Częstochową.
 9. Można będzie także pielgrzymować autokarem aby wejść z naszą Pielgrzymką na Jasną Górę i wrócić po uroczystościach 15 sierpnia. Wyjazd ok. godz. 21.40 z parkingu naszej parafii dnia 13 sierpnia; (o 21.30 z parkingu prezy par, Ducha Świętego)/ Noclegi i aprowizacja we własnym zakresie. Cena: 80 zł, zaliczka 30 zł; Zapisy w zakrystii lub pod nr Tel: 798368503 do dzisiaj wieczorem.
 10. Dziękuję tym, którzy dostarczyli elektrośmieci. Dochód jest przeznaczony na misje.
 11. Zapraszamy na odpust do Kodnia w dniach 14-15 sierpnia, informacje w Internecie.
 12. Festyn parafialny z okazji 5 rocznicy powstania parafii odbędzie się dnia 24 sierpnia, początek Mszą Święta o godz. 10.00, otwarcie wystawy rocznicy wizyty Jana Pawła II w Siedlcach oraz inne atrakcje kulturalno-gastronomiczno-sportowe. Można przynosić fanty na loterię w tym tygodniu. Zakończenie godz. 15.00
 13. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: fotoreportaż z Pielgrzymki na Jasną Górę; o posłudze księży kapelanów w Powstaniu Warszawskim; dlaczego abstynencja szczególnie młodzieży wobec kolejnych alkoholowych rekordów; zapobieganie czerniakowi. Zachęcamy do czytania.
 14. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Henryk Brokowski, l. 79, z ul. Radzyńskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.