1. Dzisiaj (11 czerwca) przeżywamy Urocz. Najświętszej Trójcy.
 2. Nabożeństwo czerwcowe jest sprawowane po Mszy Świętej o godz. 18.00 w dni zwykłe, a w niedziele o godz. 17.40. Zachęcamy by śpiewać lub odmawiać litanię w domach i przy kapliczkach. Przy kapliczce na Bajkowej będzie litania tylko w niedziele o godz.19.00
 3. Zapraszamy na Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00
 4. Od poniedziałku rozpoczyna się codzienny różaniec o godz. 17.30. Nie będzie on odmawiany w niedziele i uroczystości. Wyjątkowo we wtorek będzie on połączony z nabożeństwem fatimskim po Mszy Świętej, a w czwartek (Boże Ciało) nie będzie odmawiany.
 5. We wtorek wspominamy św. Antoniego z Padwy, kapłana i dra Kościoła, Dzień Fatimski – procesja różańcowa ulicami osiedla po Mszy Świętej o godz. 18.00; w środę Bł. Michała Kozala, bpa i męczennika; w czwartek Urocz Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało; w sobotę wspomn. św. Brata Alberta chmielowskiego, zakonnika.
 6. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, po Mszy Świętej wieczorowej spotkanie psałterzystów i lektorów z naszej parafii
 7. W piątek ks. bp Piotr Sawczuk udzielił Sakramentu Bierzmowania 42 naszym parafianom. Bóg zapłać wszystkim, na czele z ks. Jakubem, którzy przygotowali kandydatów oraz samą uroczystość włącznie z pięknym wystrojem kaplicy. Bóg zapłać młodzieży za oczyszczenie placu parafialnego.
 8. W Niedzielę przyszłą zbiórka do puszek na KUL,
 9. Uroczystość Bożego Ciała i procesja dnia 15 czerwca po Mszy Świętej o godz. 9.00. Pozostałe Msze Święte: godz. 7.00, 12.00, 18.00. Miejsca ołtarzy jak w tamtym roku: koło państwa Szczygłów (odpowiedzialna ul. Grabianowska); k. państwa Plichtów (odpowiedzialna ul. Południowa); przy kapliczce na Bajkowej (odpowiedzialna ul. Bajkowa); na ul. Zielonej k. państwa Potiopa (odpowiedzialna ul. Jasna i Zielona). Plansze na plebanii. Prosimy o przygotowanie sztandarów i feretronów oraz religijne ozdobienie okien na trasie procesji, dzieci kl. III w strojach komunijnych. Próba sypania kwiatków we wtorek (13.VI) o godz. 17.00. Zapraszamy na nią wszystkie dzieci I – Komunijne.
 10. W Boże Ciało (15.VI) wieczorem (godz. 19.00), odbędzie się koncert na siedleckim lodowisku „Siedlce dla Jezusa”, połączony z modlitwą, adoracją i świadectwami. Współorganizuje go nasza parafia z Odnową w Duchu Świętym. Mogą się udać na niego całe rodziny, nawet z dziećmi. Wstęp wolny.
 11. Od piątku, przez całą Oktawę Bożego Ciała oraz w uroczystość NSPJ (23.VI), po Mszy Świętej wieczorowej wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania i procesja eucharystyczna. Zapraszamy na procesje dzieci. W niedzielę przyszłą Nabożeństwo i procesja eucharystyczna o godz. 17.30
 12. Prośba o odebranie najpóźniej do 15 VI zdjęć z I Komunii Świętej.
 13. Bezpłatne porady prawne w 2 i 3 wtorek miesiąca o godz. 17.30 na salkach nad kaplicą.
 14. Bóg zapłać za ofiary na budowę: 50 zł z u. Rakowieckiej, 200 zł z ul. Rakowieckiej,. 290 zł KRM z Brzozowicy Dużej, z ul. Jasnej, Morelowej, po 300 zł z ul. Bajkowej, Żwirowej 2x, Południowej, 500 zł z ul. Składowej, 520 zł Święte Znaki ul. Żwirowa 4, 750 zł Święte Znaki ul. Żwirowa 6, 1000 zł z par. św. Stanisława, 2000 zł z Wyroząb-Konat. Bóg zapłać.
 15. Peregrynacja relikwii Bł. O Honorata w Białej Podlaskiej w dniach 13-15 czerwca. Więcej na plakacie
 16. Planujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2018 r. w terminie 16-23 stycznia. Cena 2000 PLN (przy 45 osobach) plus 450 USD. Bez dopłat. Odwiedzimy wszystkie najważniejsze miejsca w Ziemi Świętej, hotele 3-gwiazdkowe, pokoje 2- osobowe, konieczny paszport, Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
 17. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Kopyciński, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Dreszera, par. tut., i Jolanta Remiszewska, panna zam. w Radomyśli, par Radomyśl, zap. III.; Daniel Kąca i Nadia Kąca, cywilnie związani, zam. Grabianów, ul. Morelowa, oboje par. tut., Łukasz Chodak, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Broniewskiego, par. św. Józefa i Diana Szwed, panna zam. w Siedlcach, ul. Żwirowa, par. tut, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 18. Dziękuję wszystkim organizatorom III Pielgrzymki Nartorolkowej na Jasną Górę, szczególnie Zarządowi i Członkom UKS Rawa Siedlce.  Uczestnicy pokonali dystans ponad 360 km w 3 i pół dnia. Najmłodsi mieli po 10 lat.  Oby jak najwięcej takich inicjatyw dla dzieci i młodzieży.
 19. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” w nim: o zawierzeniu przez biskupów naszej Ojczyzny Niepokalanemu Sercu Maryi; o metodach manipulacji stosowanych przez domokrążców. Zachęcamy do czytania.
 20. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Marianna Mańkowska, l. 65 z ul. Kopciuszka. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 15.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.