1. Dzisiaj (11.IV): Niedziela Miłosierdzia Bożego (II Wielkanocy), rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia, taca na Caritas Diecezjalną, Niedziela wdzięczności za Dobrodziejów i Ofiarodawców, o godz. 15.00 rozpocznie się Koronka do Miłosierdzia Bożego, do godz. 16.00 można będzie modlić się podczas Godziny Miłosierdzia. Zmianka Różańcowa po Mszy Świętej o godz. 12.00. We wtorek swoje święto patronalne obchodzi ks. Przemysław, Msza Święta w jego intencji dzisiaj o godz. 10.30. Składając najlepsze życzenia otoczmy ks. Przemysława naszą modlitwą.
  2. W poniedziałek krąg biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00
  3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Także w środę wypada rocznica Chrztu Polski – wypada, abyśmy przypomnieli sobie datę naszego chrztu.
  4. Zapraszam mężczyzn, ojców rodzin na spotkanie w środę po Mszy Świętej o godz. 18.00 (ok. 18.40). Zarówno członków Kół Różańcowych Ojców za Dzieci, jak też Rodziców za dzieci oraz pragnących formować się w duchu odwago bł. Męczenników i św. Jana Pawła II oraz niezrzeszonych.
  5. Spotkanie otwarte Wspólnoty Franciszkańskiej w sobotę o godz. 15.00 do 17.45. Zapraszamy wszystkich chętnych pragnących żyć Ewangelią na serio, poznać sposoby modlitwy oraz znaleźć wierzących bliskich doświadczeniem wiary.
  6. Za tydzień (18.IV), III niedz. wielkanocna, taca budowlana.
  7. Porady prawne bezpłatnie w każdy II wtorek miesiąca w godz. 17.00- 18.00 a wiec dnia 13 kwietnia.
  8. W tym tygodniu kancelaria nieczynna w poniedziałek.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Radosław Łukasz Uściński, kaw. z par. tut., i Magdalena Boruc panna z par. Mokobody, zapow. III. Hubert Bednarczyk, kawaler, par, tut, i Agnieszka Cieśla, panna, par. św. Zygmunta, Warszawa zapow. I; Mariusz Paweł Mularczyk, kawaler, par. Wodynie i Kinga Klaudia Ciszkowska, panna, par. Tut zapow. I; Ilona Kinga Pawluk, par. Tut, i Ernest Jankowski, kawaler, par. Boże Ciało, Siedlce, zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  10. Echo Katolickie a w nim: Czy nie myślimy zbyt pobłażliwie o Bożym Miłosierdziu?, Nawrócenie od nienawiści aż do miłości do Kościoła i wierzących, Zachęta do karmienia się bohaterską historią – o zbrodni Katyńskiej. Zachęcamy do czytania.
  11. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Mieczysław Pawlik, l. 76, z ul. Dreszera i śp. Józef Wiszniewski, l. 84, z ul. Składowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.