1. Dzisiaj (10.XI): 32 niedz zw.; niedz. wdzięczności naszym dobrodziejom;; po Mszach Świętych puszka na Kościół prześladowany; Czytanie wypominek z różańcem za zmarłych do dzisiaj (10 XI) włącznie, o godz. 17.15 –
 2. W poniedziałek (11 XI) Wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa, z racji przypadającego Święta Niepodległości, Msza Święta za Ojczyznę w kościele św. Józefa o godz. 10.00 a następnie o centralne siedleckie uroczystości patriotyczne na placu Wolności. U nas Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 18.00 i każdego 8 dnia miesiąca o godz. 18.00.
 3. We wtorek wspomn. Św. Jozafata, bpa i męczennika, patrona diecezji. Ucałowanie relikwii świętego po Mszach Świętych. Patron modlitwy o pokój z naszymi wschodnimi sąsiadami oraz o przekaz wiary młodemu pokoleniu; nowenna dzisiaj po sumie a jutro po godz. 18.00; w środę wspomn. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, I’ polskich męczenników; w czwartek modlimy się za chorych na cukrzycę.
 4. Za tydzień (17.XI): taca na cele budowlane; sumą o godz. 12.00 rozpocznie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Początek katechez chrzcielnych dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00; spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 18.00 a następnie spotkanie.
 5. We wtorki i czwartki odbywają się katechezy Zwiastowania, dla młodzieży i dorosłych, chcących bardziej przeżywać relację z Panem Bogiem. Początek o godz. 19.00.
 6. Klerycy III roku WSD w Opolu Nowym zapraszają na sztukę „Bogami będziecie”. Informacje na plakacie. Zachęcamy aby młodzież nastoletnia obejrzała świetnie zrobiony film „Nieplanowane”, o wartości życia ludzkiego od poczęcia i pięknej miłości małżeńskiej.
 7. Bóg zapłać za ofiary z 2 tygodni w sumie 3300 zł. Rozpoczęliśmy oddawanie ostatniej części budynku do użytku.
 8. W poniedziałek kancelaria nieczynna.
 9. Bezpłatne porady prawne we wtorek o godz. 17.30
 10. Spotkanie duszpasterstwa prawników 17 XI godz. 17.00 w Bursie św. Stanisława Kostki.
 11. Pielgrzymka kolejarzy, zachęcamy informacje na plakacie.
 12. W poniedziałek Obraz MB Różańcowej przechodzi z ul. Kopciuszka na ul. Gąski Balbinki.
 13. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Piotr Danielak, zw. Cywilnie par. tut i Olga Magdalena Danielak związana cywilnie, par. tut., zap. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Zachęcamy do czytania.
 15. Można skorzystać z bardzo dobrych badań USG i Dopplera. Informacje na plakacie.