1. Dzisiaj: 10 czerwca Dzień Dziękczynienia za 200 lat istnienia Diec. Siedleckiej; Rocznica wizyty JP II w Siedlcach, taca budowlana, niedziela modlitw za dobrodziejów i ofiarodawców, spotkanie dzieci, które przystąpią do I Komunii św. w roku 2019, po Mszy Świętej o godz. 10.30. Penitencjaria Apostolska udzieliła łaski odpustu wszystkim wiernym, którzy będą dzisiaj uczestniczyć we Mszach św., w kościołach i kaplicach na terenie diecezji siedleckiej, pod zwykłymi warunkami.
 2. Także dzisiaj Marsz dla życia i rodziny w Siedlcach, początek 14.30 przy pomniku św. Jana Pawła II i przejście do kościoła Ducha Świętego. Organizatorzy zapraszają całe rodziny w ubraniach w barwach narodowych. Ulotki przy drzwiach.
 3. W poniedziałek wspomn. Św. Barnaby, Ap., w środę św. Antoniego z Padwy, kapłana i dra Kość., w czwartek bł. Michała Kozala, bpa i męcz., w sobotę (16/06) Święcenia Kapłańskie w katedrze siedleckiej.
 4. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Za tydzień: Zbiórka do puszek na KUL, spotkania rodzin chętnych do kręgu Domowego Kościoła po Mszach Świętych o godz. 10.30 i 18.00; nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00
 6. Bóg zapłać, wszystkim, którzy uczestniczyli w procesjach oktawy Bożego Ciała: szczególnie dziewczynkom sypiącym kwiatki, i rodzinom, które przyprowadzały dzieci.
 7. Do Pani Jasnogórskiej dojechała Pielgrzymka Nartorolkowa (ok. 30 uczestników) która wyruszyła z naszej Parafii. Gratuluję uczestnikom. Zarządowi, opiekunom UKS Rawa Siedlce i wszystkim dobrodziejom dziękuję.
 8. Nabożeństwo czerwcowe jest sprawowane po Mszy Świętej o godz. 18.00 w dni zwykłe. Zachęcamy by śpiewać lub odmawiać litanię w domach i przy kapliczkach. Przy kapliczce na Bajkowej litania będzie odmawiana tylko w niedziele o godz.19.00.
 9. Zbliża się spotkanie młodych w Pratulinie. Jerycho Młodych, w dniach 15-16 czerwca 2018 r. Kontakt z Ks. Mariuszem.
 10. Zbliża się letnia tura rekolekcji powołaniowych w Wyższym Seminarium Duchownym w Opolu Nowym. W tym roku skupienie rozpocznie się 20 czerwca i potrwa do 24 czerwca w gmachu seminarium. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy szczerym otwartym sercem pragną rozpoznać drogę swojego powołania. Młodzi mężczyźni bądźcie odważni.
 11. Książki w Bibliotece Parafialnej są dostępne poprzez zamówienie telefoniczne we wtorki i piątki w godz. 16.00-18.00. Informacje na tablicy ogłoszeń.
 12. Porady prawne bezpłatnie we wtorek od godz. 17.00 do 18.00. Ostatnie przed wakacjami.
 13. Zachęcamy do wzięcia udziału zarówno w Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę w grupie 3 jak też w Pielgrzymce w intencji rodzin z Łomianek do Gietrzwałdu w dniach 23-29 czerwca. Więcej tablica.
 14. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Wyszomirski, kaw. Zam. ul. Morelowa, par. tut., i Izabela Woźna, panna zam. Siedlce, ul. Mieszka I, par. św. Józefa, zap. II. Artur Świderski, kaw. Zam., ul. Grabianowska, par. tut., i Monika Wysokińska, panna zam. w Siedlcach na ul. Ściegiennego, par. Ducha Świętego, zap. I; Daniel Sadło, kaw. z par. tut., i Aneta Fiedoruk, panna zam w par. św. Trójcy w Hajnówce, zap. I, Wojciech Bogowicz, kaw. zam. w par. Bożego Ciała i Paula Kwiatkowska, panna z par. tut. zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 15. Echo Katolickie a w nim:. Zachęcamy do czytania.
 16. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Sławomir Milatti z ul. Dreszera. Pg. w środę o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.