1. Dzisiaj (10.V), 5 niedz. wielkanocna, niedziela modlitwy za dobrodziejów i ofiarodawców (2 mca); zmianka Kół Różańcowych o godz. 11.30;
 2. W środę (13.V) wspomn. NMP z Fatimy, różaniec fatimski w kaplicy i procesja fatimska po placu na zakończenie; w czwartek (14.V) święto św. Macieja Apostoła, zachęta by czwartek 14 maja br. uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa.; w sobotę (16.V) święto św. Andrzeja Boboli, kapłana I męczennika, patrona Polski.
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Za tydzień (17.V): 6 niedz. wielkanocna; niedziela dziękczynna za życie  i pontyfikat św. Jana Pawła II z racji setnej rocznicy urodzin. O godz. 10.00 w Katedrze siedleckiej Biskup Ordynariusz Kazimierz Gurda będzie sprawował Mszę Świętą w tej intencji, W naszej parafii uroczysta Msza Święta będzie sprawowana dnia 18 V o godz. 18.00, po której wykład na temat „Maryja w życiu Jana Pawła II” wygłosi ks. dr Mateusz Czubak. Przez najbliższe dni modlimy się nowenną przez przyczynę św. Jana Pawła II o godz. 17.50.
 5. Nabożeństwo Majowe po Mszy Świętej o godz. 18.00 (chcący uczestniczyć niech przychodzą na 18.30) Zachęcam młodzież i dzieci z rodzicami także do odśpiewania, odmawiania w domu. Bez obecności Matki Bożej nie przetrwamy tej próby.
 6. Przypominamy, że na chwilę obecną do naszej kaplicy może wejść maksymalnie 18 osób, zachowując pozostałe przepisy sanitarne, nie licząc księży i posługujących w liturgii. Wewnątrz kaplicy, podczas Mszy Świętej pierwszeństwo mają Ci, którzy zamówili na daną godzinę intencje. Na zewnątrz zachowujemy odległości bez limitu osób.
 7. Kaplica otwarta każdego dnia od rana do wieczora (oprócz soboty od godz. 11.00), z wystawionym Najświętszym Sakramentem od godz. 15.00 do 16.00 i możliwością przyjęcia Komunii Świętej i spowiedzi. Przypominam o obowiązku rocznej spowiedzi w okresie Wielkanocy. (Nikt nie jest z tego zwolniony, nawet dzieci i młodzież). Można także umówić się telefonicznie z każdym z księży w sprawie sakramentów. Numery telefonów podane na stronie i na FB.
 8. Trwają katechezy przedmałżeńskie, zainteresowanych z naszej parafii proszę o kontakt z ks. Przemysławem, Tel. 534496254.
 9. Uwaga rodzice i kandydaci na chrzestnych – katechezy chrzcielne w naszej kaplicy 16V i 23 V godz. 16.00.
 10. Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii na konto i osobiście.
 11. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy.
 12. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Anna Kosiorek, panna, zam. par. Tutejsza i Kamil Wyżywniak, kawaler, zam. par. św. Józefa w Siedlcach zap. 2. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Zdzisław Domański, l. 93, z os. Dreszera, pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00, za niego i za zmarłych dobrodziejów oraz ofiarodawców, za zmarłych wskutek różnych chorób: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.