1. Dzisiaj (10.I) Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego, i de facto możliwość spowiedzi w okresie Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Dzisiaj szczególnie modlimy się za dobrodziejów i ofiarodawców, Bóg zapłać za ofiary na tacę budowlaną.
  2. W Kościele Katolickim rozpoczyna się okres zwykły, służący poznaniu tajemnicy osoby Chrystusa w Jego pełni, potrwa on do wtorku przed Środą Popielcową.
  3. W środę całodzienna Adoracja, z udzielaniem sakramentów spowiedzi, namaszczenia i Komunii Świętej od godz. 15.30 do 16.30
  4. W czwartek rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem bł. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy, męczenników z Pratulina. W naszej kaplicy będzie ona odprawiana po Mszach Świętych o godz. 18.00.
  5. Za tydzień (17.I) II niedz. zwykła; Dzień patronalny księdza Mariusza, Msza Święta w jego intencji o godz. 9.00
  6. Kancelaria: czynna w porządku feryjnym czyli od godz. 8.00 do 9.00, w poniedziałek nieczynna, w środę od godz. 16.30 do 17.30.
  7. Wizyta duszpasterska, czyli kolęda rozpocznie się po kwarantannie, od 18 stycznia. A) Jeżeli nie zostanie przedłużona kwarantanna odbędzie się ona normalnie, czyli z błogosławieństwem w waszych mieszkaniach i domach, jak nas wszystkich zachęcał do tego ksiądz biskup. Rozkład nawiedzenia pojawi się na Internecie od środy, a w przyszłą niedzielę będzie go można wziąć z kaplicy. B) Jeżeli kwarantanna zostanie przedłużona, także przez księdza biskupa, będziemy zapraszać rodziny do kaplicy, według tego samego rozkładu, na Mszę Świętą i błogosławieństwo na godzinę 19.00.
  8. Katechezy chrzcielne dzisiaj czyli 10 stycznia i 17 stycznia o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i kandydatów na rodziców chrzestnych. Odbywa się je raz i można to zrobić wcześniej.
  9. Bezpłatne porady prawne we wtorek o godz. 17.00 na salkach.
  10. Biblioteka czynna pod numerem telefonu: 515-700-586, warto wziąć książki na kwarantannę.
  11. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Jak będzie wyglądał Sąd Ostateczny? Jak rozmawiać z człowiekiem w depresji? Zapraszamy do nabycia.
  12. Dbajmy o swoje zdrowie przede wszystkim powiększając odporność organizmu znanymi powszechnie sposobami.
  13. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Marek Karaś, l. 63, z ul. Zielnej oraz śp. Jan Mazur, l. 66., z ul. Radzyńskiej. Pogrzeb dn. 14 I godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 1. Obrazek za: http://www.parafia-radzymin.pl/czytanie-na-dzien-12-styczen-2020-niedziela-swieto-chrztu-panskiego/