1. Dzisiaj (1.XI) Uroczystość Wszystkich Świętych, obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. (spotkamy się z naszymi patronami poprzez obecność w relikwiach). Chrześcijanin wierzy we wstawiennictwo świętych, poznaje ich i podąża za dobrym przykładem. Msze Święte jak w każdą niedzielę o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00 z procesją za zmarłych oraz o godz. 18.00. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. (realizujemy wskutek rozporządzenia Stolicy Apostolskiej od 3 XI do 30 XI w ilości 8 razy). Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych. Nie ma zmianki Różańcowej.
 2. Kartki wspominkowe, przy drzwiach kaplicy. Można je także wydrukować z Internetu (FB i www)i złożyć do końca czytania wypominek. Czytanie wypominek z różańcem za zmarłych od 3 do 10 listopada włącznie, o godz. 17.15; proszę zapoznać się z rozkładem ulic i zapraszamy, szczególnie dzieci i młodzież aby pomodlili się za swoich bliskich.  
 3. W poniedziałek (2XI) Dzień Zaduszny Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 połączona z jutrznią za zmarłych a po niej procesja oraz o godz. 18.00 połączona z nieszporami za zmarłych. Wypominki wszystkie będą czytane o godz. 6.40; 8.20 i 17.20.
 4. We wtorek dzień modlitw za zm. Biskupów, kapłanów i alumnów oraz osoby życia konsekrowanego w diecezji siedleckiej; w środę Św. Karola Boromeusza, bpa – dzień patronalny Karola Wojtyły- św. Jana Pawła II;
 5. Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie Modlitwy w ramach Różańca do granic Nieba i Apostolatu Złotej Róży. (Formalne spotkanie Apostolatu odbedzie się także w następny czwartek po Mszy Św. wieczorowej). Odwiedziny chorych zostają przełożone na 12 listopada.
 6. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
 7. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i nabożeństwo oraz różaniec po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 8. Za tydzień (8.XI) Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, zbiórka do puszek po Mszach Świętych. Zmianka różańcowa o godz. 17.00. Msza święta w intencji Ojczyzny o godz. 18.00.
 9. Kancelaria: nieczynna poniedziałek i piątek; pozostałe dni od 16.30 do 17.10.
 10. Transmisje on-line Mszy Świętej dla chorych, starszych i z konieczności pozostających w domu w niedziele godz. 10.30; 12.00 i 18.00 oraz dni zwykłe w najbliższym czasie codziennie. Także transmisja z naszej kaplicy nabożeństwa różańcowego o godz. 17.15. Ks. biskup wydał dyspensę od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedziele i święta, ale korzystający z niej mają obowiązek uczestniczyć radio, telewizji lub Internecie: sposób: organizujemy ołtarzyk z krzyżem i obrazami koło monitora. wykonujemy wszystkie postawy i gesty jak podczas Mszy Świętej w kościele. Jeśli nie mamy grzechu ciężkiego, przyjmujemy Komunię Świętą duchową. Dla tych osób zachęta do uczestnictwa w dni zwykłe, gdy jest mniej osób.
 11. W Uroczystość Wszystkich Świętych rozpoczyna się ogólnopolska inicjatywa modlitewna: Różaniec do Granic Nieba, która będzie trwała do 8 listopada br.
  W słowach zachęty, skierowanej do wszystkich wiernych, organizatorzy tej inicjatywy napisali: „Do wspólnej modlitwy o wybaczenie nienarodzonych i włączenie ich do rodzin pragniemy zaprosić cały Kościół Polski. W obliczu kryzysu, szerzącej się epidemii oraz wobec niepewności, jaka może gościć w sercach wielu ludzi, wzywamy, by podnieść głowy ku Niebu, prosić o Miłosierdzie i łaskę wiary. Różaniec do Granic Nieba ma leczyć rany, oddalać lęk i służyć pojednaniu”. Zapraszamy po Mszach świętych wieczorowych od 1 do 8 listopada i włączenia się w nią w domu.
 12. Kaplica otwarta każdego dnia od rana do wieczora (oprócz soboty od godz. 11.00), całodzienną adoracją w środę. W środy od godz. 15.30 do 16.30 możliwość przyjęcia Komunii Świętej i odbycia spowiedzi. Można także umówić się telefonicznie z każdym z księży w sprawie sakramentów. Numery telefonów podane na stronie i na FB.
 13. U nas w związku ze strefą czerwoną w kwestii przepisów nic się nie zmienia. Może być 40 osób w kaplicy, bez ograniczeń na zewnątrz w maseczkach i odległościach.
 14. Biblioteka czynna pod numerem telefonu: 515-700-586.
 15. Jeśli zostajemy w domu zachowujmy program pracy, modlitwy, odpoczynku, spotkań z bliskimi. W leczeniu się z chorób pamiętajmy o pokornym chorowaniu wspartym tradycyjnymi metodami.
 16. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy;
 17. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Barbara Pieńkowska, l. 83, z ul. Grabianowskiej; śp. Janusz Jakimiak l. 76 z ul Grabianowskiej, pogrzeb najprawdopodobniej w środę o godz. 12.00; oraz Barbara Osińska z ul. Bajkowej pogrzeb w czwartek o godz. 9.00. Różaniec za śp. Barbarę po Mszach św. wieczorowych do środy włącznie. Im oraz zmarłym polecanym w wypominkach – wieczny odpoczynek racz im dać Panie.