1. Dzisiaj: pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie, puszka na rzecz potrzebujących zbierana przez Caritas, Ksiądz Proboszcz zbiera ofiary na budowę w Kazimierzu Dolnym. Pozdrawia nas Ks. Mariusz z grupą młodzieży z Bieszczad a Ks. Przemysław z pielgrzymki pieszej do Santiago de Compostella.
 2. W poniedziałek wspomn. NMP Kodeńskiej Matki Jedności – odpust chorych w Kodniu o godz. 12.00 zachęcamy do indywidualnego wyjazdu; We wtorek święto św. Tomasza Ap., w środę wspomn. św. Elżbiety Portugalskiej, w czwartek św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy, w piątek bł. Mari Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
 3. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 4. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej.
 5. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 6. Za tydzień (8.VII):14 niedz. zwykła, taca budowlana i niedziela pielgrzymkowa.
 7. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie: 30 zł z ul. Żwirowej, po 50 zł z ul. Korczaka, Grabianowskiej, Januszewskiej, Kapturka, Dreszera, po 100 zł z ul. Jasnej 2x, z Domanic 2x, Śmiałej, Grabianowskiej, po 200 zł z ul. Rakowieckiej 2x, Południowej + 100 Euro, Bajkowej, Dreszera, Chrobrego, 250 zł z Warszawy, ul. Składowej, po 300 zł z ul. Rakowieckiej, Zielonej, Grabianowskiej, po 400 zł z ul. Bananowej i Grabianowskiej, 500 zł z ul. Bajkowej, po 100 zł z ul. Jordana, Bajkowej, Bóg zapłać. Z tacy budowlanej w ubiegłym miesiącu zebraliśmy: 5640 zł. Zakończone zostały wszelkie prace glazurnicze i wykończeniowe w pozostałej części budynku, oraz zamontowano drzwi aluminiowe do dwóch sal nad kaplicą.
 8. Jeśli ktoś może ofiarować duże, 05 metra i większe kamienie, lub wskaże gdzie są do zabrania, to proszę poinformować księdza Proboszcza.
 9. Rowerowa Pielgrzymka do Rzymu i grobu św. Jana Pawła II, z okazji 40 rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową oraz 100-lecia odzyskania Niepodległości wyruszy po Mszy Świętej o godz. 7.00 w piątek.
 10. Do 3.09 kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym, czyli każdego dnia od 8.00 do 9.00 oprócz niedziel i uroczystości i po Mszach Świętych w zakrystii. W nagłych przypadkach prosimy o telefon.
 11. Pielgrzymka Dziękczynna za 200 lecie do Krakowa, Wadowic i Kalwarii jest organizowana w dniach 15 – 16 września. Informacje na stronie Diecezjalnego Biura Pielgrzymkowego Arka.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Karpiński, kaw par tut i Klaudia Sitek, panna z Zabrza parafii św. Franciszka, zap. III, Mateusz Kozak, kaw. z par. Wisznice i Aleksandra Kozioł, panna z par. tut, zap. III, Paweł Szklarz, kaw. z par. tut., i Martyna Prokopiak, panna z Siedlce, par. Miłosierdzia Bożego, zap. III; Wojciech Kowalczyk, kaw. z par. św. Ludwika we Włodawie i Paulina Szumilas panna z par tut., zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. Echo Katolickie a w nim: Bóg – tata idealny – materiały dla mężczyzn, o życiu Kościoła na zachodzie Europy,  Zachęcamy do czytania.