1. Dziś, w VI niedzielę Wielkanocną, I niedziela miesiąca; adoracja i zmianka Kół Różańcowych po sumie; taca na budowę kościoła; odpust w parafii św. Józefa o godz. 13.00;
 2. Po wszystkich Mszach młodzież KSM i ŚDM będzie rozprowadzać flagi narodowe, papieskie i maryjne z których dochód pozwoli wyjechać młodzieży na spotkanie ŚDM w Krakowie.
 3. Rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Będą one sprawowane w dni zwykłe po Mszy Świętej wieczorowej o godz. 18.00 czyli ok. 18.30 a w niedziele o godz. 17.30. Zachęcamy by śpiewać lub odmawiać litanię w domach i przy kapliczkach. Przy kapliczce na Bajkowej będzie odmawiana litania w niedziele o godz.19.00.
 4. Dzieci z naszej parafii Rocznicę I Komunii Świętej będą obchodzić 8 maja o godz. 9.00 w kościele św. Teresy. Informacje o spotkaniach na stronie internetowej. W sobotę 7 maja od godz. 9.00 do 11.00 spowiedź rodziców i dzieci w św. Teresie.
 5. W poniedziałek wspominamy św. Atanazego, bpa i dra Kościoła; we wtorek 3 V Uroczystość NMP Królowej Polski, tradycyjny obowiązek uczestnictwa we Mszy Świętej (układ Mszy Świętych niedzielny), po Mszy Świętej o godz. 18.00 młodzież KSM zaprasza na program patriotyczno-religijny, zapraszamy rodziny z dziećmi; uroczystości 3 V w katedrze siedleckiej o godz. 10.00; w środę wspomn. św. Floriana, męcz., czwartek I miesiąca adoracja w intencji powołań i spotkanie Apostolatu Złotej Róży po Mszy świętej wieczorowej; w piątek I mca – spowiedź od godz. 17.00, święto św. Apostołów Filipa i Jakuba; w sobotę I mca; adorcja I sobotnia od godz. 17.00
 6. Diecezjalny Dzień Skupienia Zespołów Synodalnych – 7 maja o godz. 10.00 w Parczewie.
 7. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; Diecezjalny dzień Rodziny w Parczewie, Ksiądz Biskup zaprasza do rodzinnego wyjazdu – początek o godz. 10.00 – proszę rodziny, które zgłosiły się do przyjęcia pielgrzymów ŚDM o zgłoszenia się po Mszach Świętych do zakrystii;
 8. Trwa budowa naszej kaplicy, budynku duszpasterskiego. W tym tygodniu trwały prace w części administracyjnej oraz na salkach nad kaplicą. Bóg zapłać za ofiary na budowę: 600 zł z ul. Korczaka; 500 zł z Bajkowej; po 400 zł z ul. Bajkowej i Żwirowej; po 300 zł z ul. Rakowieckiej i Południowej, Daktylowej 2x ; 250 zł z ul Zielonej; 200 zł z ul. Korczaka; po 100 zł z ul. Śniadeckich, Jasnej, Sekulskiej, Łukowskiej, Balbinki. Bóg zapłać.
 9. Harmonogram odwiedzin Świętych znaków: w środę o 17.00 przechodzą one z ul. Ganiewskiego na ulicę Zielną. Zapraszamy.
 10. W zakrystii można odebrać płyty z pielgrzymki do Rzymu.
 11. Przy wyjściu z kościoła „Echo katolickie” a w nim:
 12. Zapowiedzi przedślubne: Sebastian Antosiewicz, kaw. zam. w Siedlcach ul. Motocyklowa, par. św. Teresy i Paulina Zacharczuk, panna zam. w Siedlcach, ul. Grabianowska, par. tut, zap. III.; Emil Niewiatowski, kaw. zam. Siedlce, ul. Sosnowa, par. św. Teresy i Magdalena Kacprzak, panna zam. w Grabianowie, ul. Radzyńska par tut. zap. II; Jacek Zdanowski, kaw zam. w Siedlcach, ul. Morcinka, par. tut. i Magdalena Krych, panna zam. w Ostrowi Mazowieckiej, par. Wniebowzięcia NMP, zap. II. Bernard Gorzała, kaw. zam. w Czepielinie, par. Człomyje i Magda Hawryluk, wdowa, zam. w Siedlcach ul. Hozera, par. tut., zap. I; Michał Igański, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Piaskowa, par. katedralnej i Katarzyna Biernacka, panna zam. w Siedlcach ul. Smocza, par. tut., zap. I; Karol Orzyłowski, kaw. Zam. w Radzikowie, par. Radzików i Karolina Paciorek, panna, zam. w Siedlcach, ul. Jasnej, par. tut., zap. I Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
 13. Z naszej wspólnoty odeszły do Pana: zaopatrzone sakramentami świętymi, śp. Stanisława Majek, l. 88 z ul. Składowej, oraz śp. Marianna Wróbel, z ul. Bananowej, pg. w środę godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.