1. Dzisiaj przeżywamy 4 niedzielę okresu zwykłego; pierwszą niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po Sumie. Taca na budowę kościoła. Dzisiaj ksiądz Jakub głosi kazania i zbiera ofiary na ten cel w swojej rodzinnej parafii Gęś.
 2. I Katecheza dla na rzeczonych zamierzających w dalszej perspektywie zawrzeć sakramentalny związek małżeński odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 9.00 na plebanii na Czerwonego Kapturka 7 i dalej w kolejne w niedziele lutego i marca.
 3. I katecheza chrzcielna dla rodziców planujących rozwój rodziny i kandydatów na chrzestnych odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16.00 na plebanii na Czerwonego Kapturka 7 i dalej w kolejne niedziele lutego.

 1. W poniedziałek przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic podczas Mszy Świętych o godz. 9.00 i 17.00. Taca przeznaczona na zakony klauzurowe.
 2. We wtorek (3 lutego)  podczas Mszy Świętej chorzy na gardło będą mogli uzyskać błogosławieństwo św. Błażeja.
 3. W środę zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych (młodzież klas I i II Gimnazjum) do udziału w naszym parafialnym KSM – ie po Mszy Świętej o godz. 17.00. 
 4. I czwartek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8.30; po Mszy Świętej nabożeństwo I czwartkowe i adoracja prowadzona przez członków Złotej Róży w intencji kapłanów i powołań kapłańskich oraz do wszystkich zakonów, zgromadzeń i instytutów życia konsekrowanego.
 5. Pierwszy piątek miesiąca – nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 17.00 Spowiedź od godz. 16.30
 6. Pierwsza sobota miesiąca – zapraszamy na adorację i rozważanie tajemnic różańcowych od godz. 16.00 zakończone nabożeństwem pierwszosobotnim przed Mszą św. o godz. 17.00
 7. Jak zapowiadaliśmy, z powodu dużej frekwencji na Mszach Świętych o godz. 9.00 i 12.00 konieczna jest Msza Święta dodatkowa przed południem. Za tydzień 8 lutego rozpoczniemy odprawianie Mszy Świętej ze szczególnym udziałem dzieci o godz. 10.30. Zapraszamy.
 8. Bóg zapłać naszym panom za umocnienie konstrukcji dachu na namiocie, założenie doświetlenia, oraz nowych dmuchaw elektrycznych.
 • Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia prac nad złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę i zakończenia innych spraw administracyjnych.
 • Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00 na plebanii; Próba scholii w sobotę (31 I) o godz. 15.30 na plebanii.
 1. Na stronie parafialnej o filmie „Niezłomni” w ramach cyklu rekolekcje filmowe dnia 3 lutego w dziale ogłoszenia dodatkowe. Także tam znajdziemy pełną wypowiedź ekspertów Episkopatu Polski nt. tzw. pigułki dzień po. Oraz o promocji książki o wyprawie rowerowej Niniwa Team