1. Pozostawiony zegarek damski do odebrania w zakrystii
 2. Dzisiaj (1 I 2017) przeżywamy I’ niedzielę miesiąca, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i wspomnienie nadania Najświętszego Imienia Jezus, Światowy Dzień Pokoju. Odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”. Spotkanie Kółek Różańcowych przeniesione na 8 stycznia po sumie. Taca budowlana przeniesiona na 15 stycznia.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy: w poniedziałek wspomn. św. Bazylego Wlk i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i drów Kościoła, w piątek (6. I ) Objawienia Pańskiego, Trzech Króli – Msze Święte jak w niedzielę, po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszamy na krótkie jasełka w wykonaniu naszych przedszkolaków, poświęcenie kredy i kadzidła, taca na misje, dyspensa od wstrzemięźliwości od mięsa, I piątek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00. Trwajmy w śpiewaniu kolęd.
 4. W imieniu organizatorów „Orszaku Trzech Króli 2017” serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Siedlec i okolic do udziału w obchodach. Uroczystość rozpocznie się Eucharystią o godz. 11.45 w kościele św. Stanisława w Siedlcach sprawowaną pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy. Następnie około godz. 13.00 odbędzie się przemarsz do katedry. Zwieńczeniem uroczystości będzie wspólny opłatek wraz z poczęstunkiem oraz kolędowanie.
 5. I czwartek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00 i spotkanie Apostolatu Złotej Róży. I sobota miesiąca czuwanie i różaniec od godz. 17.00 nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 6. Opłatek parafialny i wspólne kolędowanie, wszystkich wspólnot i grup parafialnych: będzie miało miejsce w sobotę 7 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00. Prosimy o kontakt odpowiedzialnych za Grupy i przygotowanie kolęd.
 7. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Po sumie (godz. 12.00) Zmianka Kołek Różańcowych
 8. Trwa Wizyta Kolędowa Bóg zapłać rodzinom, które nas przyjęły za życzliwość. W tym roku ofiary przeznaczone będą na spłatę wykonanych prac i już na przyszły kościół. Szczegóły wizyty w gazetce Pielgrzym (przy wyjściu) oraz na naszej stronie internetowej i profilu Facebooka.
 9. Zapowiedzi przedślubne: Mariusz Wedziuk, kaw. zam. w Żerocinie, par. Drelów i Monika Wojda, panna zam. na ul. Orlicz-Dreszera par. tutejszej, zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 10. Spotkanie dzieci I Komunijnych w przyszłą niedzielę (8 I) o godz. 15.30 a następnie Msza Święta o godz. 16.00
 11. Za tydzień (8 I) Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 18.00
 • Duszpasterz Prawników zaprasza na spotkanie opłatkowo-noworoczne dnia 8 I o godz. 17.30 w Centrum Charytatywno-Duszpasterskim.
 1. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Krystyna Słowińska, l.73 z ul. Podsekulskiej. Za nią i za 42 osoby, które pożegnaliśmy w ubiegłym roku Wieczny odpoczynek.
 • Dziękując Bogu za 67 dzieci ochrzczonych, 17 związków sakramentalnych zawartych w ubiegłym roku, powstały Krąg Oazy Rodzin, oddział KSM-u, nowe miejsca spotkań i modlitwy składamy naszym Parafianom i Gościom najlepsze życzenia. Niech Nowy 2017 rok, Rok Maryjny, będzie dla Was obfity w Bożą pomoc i błogosławieństwo, przeżyty w zdrowiu i siłach, wzajemnej zgodzie i pokoju, niech spełnią się najpiękniejsze życzenia w miłości Boga i bliźniego a nasza wspólnota oby go zakończyła zaprojektowaniem świątyni i dokończeniem podjętych prac przy budynku.