1. Dzisiaj (7.III) niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych. Po Mszach Świętych puszka na misje. Prosimy także odebrać Torby Miłosierdzia. Z okazji jutrzejszego Dnia Kobiet, otaczając modlitwą, będąc wdzięcznymi za tzw. Charyzmat kobiety, prosimy Drogie Panie o poczęstowanie się przy wyjściu od p. kościelnego.
 2. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta za Ojczyznę. Tradycyjne spotkanie mężczyzn przeniesione w okolice uroczystości św. Józefa. Adoracja w środę przez cały dzień, w sobotę pamiętajmy w modlitwie za Ojca Świętego Franciszka w 8 rocznicę jego wyboru, oraz obecnie w intencji wizyty w Iraku.
 3. Za tydzień (III) niedziela Laetare, taca budowlana, niedziela wdzięczności za Dobrodziejów i Ofiarodawców.
 4. Kandydatów do bierzmowania z klas 8 zapraszamy w piątek na Drogę Krzyżową o godz. 19.00 a potem na spotkanie.
 5. Katechezy dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędą się w dniach 27 i 28 marca, dokładne godziny podamy za tydzień.
  1. Porady prawne bezpłatnie w każdy II wtorek miesiąca w godz. 17.00- 18.00 a wiec dnia 9 marca na salkach nad kaplicą.
 6. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nauką pasyjną odbywają się w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.15 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży.
 7. Zachęcamy do składania przyrzeczeń trzeźwościowych w intencji osób mających problemy oraz modlitwy i postu w tych intencjach przez cały Wielki Post. W czasie całego okresu Wielkiego Postu obowiązuje również powstrzymywanie się od udziału w zabawach. Wierni zachęcani są do udziału we Mszach Świętych w dni powszednie i karmienie się Słowem Bożym oraz Eucharystią.
 8. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 19-21 marca. Poprowadzi je ks. Andrzej Wolanin, proboszcz par. Małaszewicze.
 9. Po Mszy przed kaplicą możemy nabyć, Baranki Wielkanocne w cenie 5 zl; Paschaliki w cenie 20 zł. Z przeznaczeniem na Caritas Diecezjalną. Zachęcamy do podjęcia tego wysiłku. Może to dobry pomysł na postanowienie Wielkopostne.
 10. Bóg zapłać za ofiary zebrane w czasie ostatniego miesiąca w wysokości 13100 zł oraz na konto 4000 zł; ostatnia taca budowlana wyniosła – mimo epidemii 4797 zł Bóg zapłać.
 11. Kancelaria nieczynna w poniedziałki oraz przez cały Wielki Post w piątki.
 12. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: cykl „Ducha nie gaście” dla rodziców i młodzieży oczekującej na bierzmowanie; o zdziwieniu tych to się wypisali z Kościoła. Zapraszamy do nabycia.
 13. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Anna Krasuska, l. 86, z os. Hozera, oraz śp. Mieczysław Mikołajczuk, l. 74 z os. Dreszera, pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.