1. Dzisiaj 32 niedziela zwykła, I niedziela miesiąca, spotkanie Kół różańcowych i zmianka po sumie, taca na budowę kościoła. O godz. 17.00 kolejna z 8 katechez przedmałżeńskich, ostania 20 listopada.
 2. W środę (9.XI) Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; w czwartek (10.XI) Wspomnienie św. Leona Wielkiego , Papieża i Doktora Kościoła; w piątek (11 XI) Wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa, z racji przypadającego Święta Niepodległości, obowiązuje dyspensa dotycząca wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Msza Święta za Ojczyznę w kościele św. Józefa o godz. 10.00 a następnie centralne siedleckie uroczystości patriotyczne Podczas Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nowennę przed uroczystym proklamowaniem we wszystkim parafiach Polski Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana; w sobotę (12.XI)  wspomnienie św. Jozafata, bpa i męczennika, patrona naszej diecezji Od 3 listopada trwa u nas nowenna do św. Jozafata w intencji diecezji siedleckiej przed jubileuszem, synodu oraz o odnowienie wiary w rodzinach i pokój; będzie ona odprawiana o godz. 17.50 do piątku włącznie.
 3. Przypominamy, że Kancelaria mieści się już na ul. Rakowieckiej, tutaj przy kaplicy, wejście pomiędzy kaplicą a pozostałą częścią budynku.
 4. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 5. Od 3 do 8 listopada włącznie o godz. 17.15 odmawiany jest różaniec wypominkowy za zmarłych; proszę zapoznać się z rozkładem ulic i zapraszamy na tę wspólną modlitwę.
 6. Za tydzień: niedziela modlitwy za Ofiarodawców i Dobrodziejów parafii, a także Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, i puszka na potrzeby prześladowanych wspólnot Kościoła.; spotkanie odnowionej grupy 3 PPP (kartka)
 7. Bardzo dziękuję, Bóg zapłać: Paniom za sprzątanie wikariatów i pomieszczeń kancelarii oraz Panom, za pomoc przy przeprowadzce księży. Generalnie zawsze spotkacie nas tutaj, przy kaplicy. Dziękuję dotychczasowym sąsiadom z ul. Czerwonego Kapturka i sąsiednich za życzliwe odniesienie i wszelką okazaną sąsiedzką pomoc.
 8. Bóg zapłać za ofiarowany relikwiarz św. Rity, Kołu Różańcowemu Matek za Dzieci, p. Janusz z ul. Porazińskiej ofiarował: 4 Lichtarze, Krzyż procesyjny, kadzielnicę, łódkę, puszkę na komunikanty; figurę św. Rodziny, hostiarkę, relikwiarium Bóg zapłać.
 9. W zakrystii można nabywać cegiełki na wsparcie budowy Sanktuarium błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie
 10. W sobotę w kościele pw. Bożego Ciała odbędzie się koncert Finałowy Jubileuszu 15-lecia Chóru Miasta Siedlce. Rozpoczęcie o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.
 11. Na przełomie czerwca i lipca 2017 roku jest organizowana pielgrzymka do Fatimy. Kontakt z ks. Jakubem.
 12. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie, w którym m.in.: o cudach, które dzieją się za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki; czym jest mediacja i dlaczego warto ją zgłębiać; o nowoczesnych metodach leczenia raka piersi. Zapraszamy do czytania.
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana: śp. Mirosław Aleksiuk, l. 66, z ul. Zielonej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.