Dzisiaj (6 X): pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP;

-Zmianka Kółek Różańcowych o godz. 17.00, Różaniec o godz. 17.15

– rocznica beatyfikacji Męczenników z Pratulina.

– kolejna katecheza przedmałżeńska o godz. 16.40

– rozpoczęcie katechez chrzcielnych

W poniedziałek wspomn. NMP Różańcowej i Krąg biblijny o godz. 19.00

– we wtorek jak każdego 8 dnia miesiąca Msza Święta za Ojczyznę i LO im św. Królowej Jadwigi o godz. 18.00

-w     w środę całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu -w     piątek św. Jana XXIII, papieża

  1. Za tydzień (13 X): XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!” o godz. 12:00  Msza św. w naszej kaplicy pod przewodnictwem ks. prałata Leszka Hryciuka, po Eucharystii złożenie kwiatów pod pomnikiem Św. Jana Pawła II na terenie parafii

– po Mszach Świętych zbiórka do puszek dla młodzieży uboższej a zdolnej na kształcenie przez Fundację Trzeciego Tysiąclecia

– na salkach o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej

– ostatnia katecheza przedmałżeńska o godz. 16.40

– katecheza chrzcielna dla rodziców i kandydatów na chrzestnych o godz. 17.00

– Ostatnie Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00, wyruszymy w miarę możliwości na stałą trasę, w trakcie będzie odmawiany Różaniec;

  1. Zachęcamy do odwiedzenia dzisiaj, 13 X i 20 X po Mszach Świętych i 19.X w godz. 9.00-13.00: wystawy pt. „XX-lecie wizyty Jana Pawła II w Siedlcach” na górze na salkach a 13 X o godz. 17:00 Koncert Moniuszkowski na Sali Białej MOK-u w Siedlcach, ul. Pułaskiego 6, wstęp wolny
  2. Wszystkich pełniących posługę słowa podczas liturgii tj. lektorów i psałterzy stów zapraszamy do zakrystii aby odebrać list księdza proboszcza i materiały formacyjne.
  3. Trwa peregrynacja obrazu MB Różańcowej po ul. Bajkowej. Radni duszpasterscy odwiedzają nasze domy, aby zorientować się, kto zechce się włączyć w tę modlitwę i pozostawią pocztówkę z wizerunkiem Maryi. Podczas nawiedzenia będzie można oddać w opiekę Maryi całą rodzinę, dzieci, a za odwiedzane rodziny będziemy sprawować Msze Święte. Radnych proszę o przyniesienie list z odwiedzinami a sobie pozostawienie kopii.
  4. Trwają nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup zapisali się jeszcze na prowadzenie Różańca św. w październiku. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia. W sobotę Różaniec wyjątkowo po Mszy Świętej o godz. 18.00 z racji ślubu.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone w tygodniu wysokości 3350zł.
  6. Zachęcamy do udziału w wyborach, szczególnie w obliczu wielu obcych naszej wierze prądów i myśli, niszczącej nasze życie społeczne. Wybierajmy według rozumu i sumienia.
  7. Porady prawne bezpłatnie w każdy II wtorek miesiąca w godz. 17.30 – 18.00 a wiec dnia 8 września.
  8. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, od października sugerowana cena 2,50 zł. Zachęcamy do czytania, a przy drzwiach wyjściowych kalendarze po 5 zł, wrzucamy do puszki za gazety.
  9. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Marian Pawluk, lat. 87, z ul. Kopciuszka i śp. Andrzej Wielgosz, l. 88, z ul. Rakowieckiej, pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.