1. Dzisiaj (06 IX) XXIII niedziela zwykła. Gościmy misjonarza, ks. Tomasza Denickiego z Jamajki, który zbiera ofiarę do puszek po Mszy Świętej; święcenie tornistrów klas I podczas Mszy Świętej o godz. 10.30. Niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych. II Katecheza dla rodziców i chrzestnych o godz. 16.30.
 2. Kandydaci przygotowujący się do sakramentu bierzmowania (z ubiegłorocznych klas 8) spotkanie dzisiaj o godzinie 18.00 razem z rodzicami; Termin bierzmowania to 28.09 o godzinie 18.00 Jednocześnie ks. Mariusz przypomina o egzaminie z wiedzy katechizmowej, który odbędzie się w najbliższym czasie, a także o obowiązku comiesięcznej spowiedzi.,
 3. W poniedziałek wspomn. św. Ignacego Kłopotowskiego kapłana; we wtorek Święto Narodzenia NMP tzw. MB Siewnej –dodatkowa Msza Święta o godz. 9.00 i  poświęcenie ziarna podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. W sobotę wspomn. Imienia NMP – ustanowione na pamiątkę zwycięstwa króla Jana III Sobieskiego nad islamem pod Wiedniem, który raportowa po walce: Przybyliśmy, zobaczyliśmy, Bóg zwyciężył. W sobotę śluby, także o 17.00, więc uczestników Mszy o 18.00 proszę o przybycie bezpośrednio przed Eucharystią
 4. Za tydzień: XXIV niedz. zwykła; Dzień Fatimski, nabożeństwo do Matki Bożej po Mszy Świętej wieczorowej po placu kościelnym. Taca budowlana. Po Mszy Św. o godz. 10.30 spotkanie wstępne dla dzieci i młodzieży młodszej na temat spotkań Oazowych dla nich, które odbywałyby się w naszej parafii.
 5. Dziękuję rodzicom, którzy przyprowadzili swoje dzieci ze Szkoły Podstawowej do kościoła na rozpoczęcie roku nauki. Proszę zachęcić do spowiedzi powakacyjnej pozostałe dzieci i młodzież.
 6. Msza Święta za Ojczyznę we wtorek o godz. 18.00; bezpłatny dyżur prawnika od godz. 17.00 do 18.00.
 7. Siostry Loretanki zapraszają do Loreto (k. Łochowa) na odpust w niedzielę 13. IX. Informacja na plakacie.
 8. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków Apostolatu Margaretka i tych, którzy chcieliby otoczyć modlitwą kapłanów, na I Diecezjalny Zjazd Apostolatu Margaretka, który odbędzie się 9 września w Białej Podlaskiej w Parafii Wniebowzięcia NMP. Początek spotkania o godz. 10:00. Szczegółowy program znajduje się na plakacie, na tablicy ogłoszeń. Wyjazd 8.30.
 9. Intencje na nowy rok będzie można wpisywać od października w kancelarii a od listopada w zakrystii.
 10. Forum Nauczycieli Rodziców i Wychowawców dnia 19 IX w Katolickiej Szkole Podstawowej na ul Sokołowskiej. Info na tablicy ogłoszeń.
 11. Odwiedzający rodziny obraz MB Różańcowej przejdzie w tym tygodniu z bloku Hozera 4 do Hozera 2
 12. Kancelaria: nieczynna w poniedziałek. Od wtorku do piątku od 16.30 do 17.30; w sobotę od 8.00 do 9.00.
 13. W naszym mieście trwa kolejna edycja głosowania na projekty w ramach budżetu obywatelskiego. Przy drzwiach są karty do głosowania – możemy wziąć i zdecydować co miasto może dla nas wykonać. Państwa jako Parafian i mieszkańców osiedla może zainteresować projekt wymiany oświetlenia na osiedlu ulic tzw. bajkowych oraz na ulicy Śmiałej. Możemy je oddawać od 11 września. Szczegóły u p. organisty. 
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy.
 15. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Kamil Marek Warnowski, kawaler i Natalia Walent, panna oboje par. tut zap. III; Marcin Jakimiak, kawaler par. tut i Katarzyna Czabaj, panna z par. św. Zygmunta w Łosicach, zap. III. Marcin Nurzyński kaw. Z par. tut. I Joanna Orzyłowska, panna z par. św. Stanisława w Zbuczynie, zapow. I; Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 16. Przez wrzesień trwają prace odrobaczania trawnika tzw łezki. Prosimy o cierpliwość.
 17. Wszystkim solenizantkom i solenizantom, jubilatom niech Bóg błogosławi.