1. Dzisiaj (5.VI) Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych Zbiórka do puszek na budowę kościołów w diecezji.
 2. w poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła. rozpoczyna się w liturgii okres zwykły. Krąg Biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00, ostatni przed wakacjami, zapraszamy. Wieczorem także ognisko dla młodzieży, która przyjęła Sakrament Bierzmowania.
 3. w środę św. Królowej Jadwigi, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Msza Święta za Ojczyznę.
 4. w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
 5. w sobotę wspomn. św. Barnaby, Apostoła.
 6. Za tydzień (12.VI) uroczystość Najświętszej Trójcy. Niedziela wdzięczności Dobrodziejom i Ofiarodawcom – Msza Święta za nich. Taca budowlana.
 7. Zebranie Radnych Duszpasterskich oraz liderów Ruchów i stowarzyszeń w poniedziałek 6 VI godz. 19.00.
 8. Nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych odbędą się w czerwcu 25-26 VI o godz. 16.30.
 9. Bóg zapłać za ofiary: przekazane do ręki 27.000 zł; z ostatniej tacy budowlanej 6493, rodzicom młodzieży bierzmowanej za przenośny sprzęt nagłaśniający. W ostatnich dniach został nasadzony ogród tzw. kinowy, za sumę 3000 zł. Podsumowanie za tydzień.
 10. W tym tygodniu kancelaria nieczynna w poniedziałek i czwartek.
 11. Trwają nabożeństwa do Serca Pana Jezusa, sprawowane po Mszy Świętej wieczornej, zachęcam do odmawiania litanii także i w domu
 12. Przypominam o obowiązku rocznej spowiedzi w okresie Wielkanocy do niedzieli Trójcy Przenajświętszej 12 VI.(Nikt nie jest z tego zwolniony).
 13. Bezpłatne porady prawne, ostatnie przed wakacjami, we wtorek 7 VI od 17.00 do 18.00 na salkach.
 14. Zapowiedzi przedślubne: Jacek Rytel, kaw. i Sylwia Olszewska, panna, oboje par. tut., zapow III; Bartosz Sadło, kaw. z par. św. Józefa w Siedlcach oraz Marlena Weronika Jastrzębska, panna z par. tut., zapow II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 15. Dzisiaj (5 VI) br. w Siedlcach już po raz VIII przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Marsz rozpocznie się w katedrze siedleckiej o godzinie 16.00. Mszy św. w intencji rodzin będzie przewodniczył biskup siedlecki Kazimierz Gurda. ok. godz. 17.15 Marsz wyruszy w procesji różańcowej i z naszymi relikwiami św. Jana Pawła II, na Plac Papieski. Zachęcam, aby wzięły w nim udział rodziny z dziećmi, dla podziękowania naszemu Patronowi za podtrzymywanie nas w wierze w Boga i miłości Ojczyzny oraz wizytę w Siedlcach 1999 r., (w tym tygodniu rocznica 10.VI).
 16. W sobotę 11 VI wyruszy z Siedlec do Drohiczyna kolejny motocyklowy Rajd Papieski. Zachęcamy do udziału.
 17. W Echu katolickim: Duch Święty to dla wielu chrześcijan ciągle „Wielki Nieznany”. O konkretnych sposobach otwarcia się na Jego dary – w rozmowie „Echa”. Cielesna bliskość małżonków to dar Boży. Co zrobić, by dawała ona radość i pogłębiała jedność, a nie stawała się przyczyną zranień i tragedii? Jak gospodarować w czasie inflacji i galopującej drożyzny, by przetrwać do sytuacji względnej stabilności Zachęcamy do czytania.
 18. Imieniny obchodzą Ks. Wiesław – Msza Święta we wtorek (7.VI), Msza święta za p. Roberta – organistę i Ks. Bogumiła w piątek (10.VI), rocznice święceń większości księży – koledzy kursowi ks. Proboszcza będą modlić się w czwartek (9.VI) na Mszy Świętej o godz. 18.00.Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.