1. Dzisiaj (5.V), trzecia niedziela Wielkanocy; I miesiąca: o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; rozpoczęcie katechez przedmałżeńskich o godz. 16.45 na salkach;. Modlimy się za maturzystów i zapraszamy ich by omdlali swoje egzaminy.
 2. W poniedziałek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba; w środę urocz. Św. Stanisława, biskupa, gł. Patrona Polski, odpust w parafii siedleckiej o godz. 18.00.
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 18.00 Msza Święta za Ojczyznę.
 4. Do chorych udamy się w ten czwartek od godz. 8.00.
 5. Za tydzień: 4 niedziela wielkanocna, tzw. Dobrego Pasterza, będziemy gościć osobę Życia Konsekrowanego, który przedstawi nam drogę rozwoju powołania. Taca budowlana
 6. Trwa nabożeństwo majowe, które jest sprawowane zawsze po Mszy Świętej wieczorowej czyli ok godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy, szczególnie dzieci. W niedziele to nabożeństwo będzie odbywać się także przy kapliczce na ul. Bajkowej o godz. 19.00.
 7. Pielgrzymka po Podlasiu wyrusza w piątek, o godz. 8.30 z naszego parkingu; uczestników prosimy o odebranie programu z zakrystii, koniecznie dzisiaj.
 8. Rocznica I Komunii Świętej będzie miała miejsce w naszej Parafii dnia 19 maja. Pierwsze spotkanie organizacyjne dnia 15 maja na Mszy świętej o godz. 18.00
 9. Wykonano przepusty i orurowanie pod instalacje sterujące, informacyjne i wodne pod naszym parkingiem, oraz ostatnie drzwi w istniejącym budynku.
 10. Porady prawne bezpłatnie we wtorek o godz. 17.00 na salkach nad kaplicą
 11. Bóg zapłać wszystkim, którzy złożyli ofiary w ostatnim tygodniu w wysokości 2600 zł, za ostatnią tacę budowlaną 7378 zł i 20 rubli a szczególnie rodzicom dzieciom I Komunijnych za ofiary na odnowienie i wyzłocenie tabernakulum. Ks. Przemysławowi i katechetom oraz wszystkim pomagającym za przygotowanie I Komunii Świętej.
 12. Zbliżają się dni modlitw o urodzaje. Podobnie jak w latach poprzednich prosimy parafian o zgłoszenie się w celu ustalenia terminów mszy św. i procesji poświęcenia pól i ogrodów w naszej parafii.
 13. Zaproszenie na pielgrzymkę rodzin do Parczewa na przyszłą niedzielę na godz. 10.00, z licznymi atrakcjami dla dzieci. Jest organizowany wyjazd autokarowy spod katedry o godz. 8.15, koszt 20 zł przy czym 3 i kolejna osoba gratis.
 14. Z racji rozpoczynającego się tygodnia biblijnego dostępne są w zakrystii i przed kaplicą pomoce do rozważania Pisma Świętego.
 15. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy. Zachęcamy do czytania.
 16. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Józef Jastrzębski, l. 88 z ul. Żwirowej oraz Krzysztof Biardzki, l. 55 z ul. Radzyńskiej, pogrzeb jutro o godz. 13.30 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.