1. Dzisiaj (04.X), po Mszach Świętych puszka na Świętopietrze – czyli utrzymanie Stolicy Apostolskiej. Niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich. Zaś Zmianka Kółek Różańcowych o godz. 17.00, Różaniec o godz. 17.15. Dzisiaj z racji niedzieli św. Franciszka, zapraszamy na spotkania Wspólnoty Franciszkańskiej, które odbywają się w niedziele i środy o godz. 19.15, najbliższe w środę.
 2. We wtorek rocznica beatyfikacji Męczenników z Pratulina; w środę wspomn. NMP Różańcowej, w czwartek Msza Święta za Ojczyznę.
 3. Za tydzień (11.X), Niedziela Seminaryjna, gdzie ofiarą na tacę wesprzemy nasze Wyższe Seminarium Duchowne im. Św. Jana Pawła II.
 4. Trwają nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup i Kół Różańcowych zapisali się jeszcze na prowadzenie Różańca św. w październiku. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia.
 5. Zapraszam na Odpust parafialny dnia 18 października o godz. 12.00, Mszy Świętej będzie przewodniczył ks. dziekan Dariusz Mioduszewski a kazanie wygłosi ks. Piotr Pielak, kapelan siedleckiego hospicjum. Proszę na procesję 18 X przygotować feretrony, chorągwie, zespoły sypiące kwiatki oraz chłopców niosących różaniec oraz baldachim.
 6. Odpust zakończy tzw. Tydzień papieski. Obchody siedleckie: 4 X – św. Jan Paweł II. Przesłania i inspiracje, Sala Widowiskowa „Podlasie” – , godz. 18.00, bilety w MOK – u., Zaś 11 X – 18.00 Msza Święta w intencji Fundacji Nowego Tysiąclecia (kościół św. Jóżefa) a o 19.00 koncert Magdy Steczkowskiej „Moja podróż śladami Jana Pawła II”, sala pod kościołem św. Józefa, wstęp wolny (info na plakacie).
 7. W poniedziałek ks. Bp Grzegorz udzielił sakramentu Bierzmowania 48 (czterdzieściorgu ośmioro) naszej młodzieży. Dziękuję ks. Mariuszowi za ich przygotowanie, z pomocą ks. Przemysława oraz katechetki p. Iwony oraz naszej obsłudze kościelnej a także zespołowi artystycznemu za dekorację kaplicy.
 8. Kancelaria: nieczynna w poniedziałek, od wtorku do piątku od 16.30 do 17.30; w sobotę od 8.00 do 9.00.
 9. Uczniowie z klas 8 i 7, którzy w tym roku rozpoczynają swoje przygotowanie do bierzmowania są zaproszeni wraz z rodzicami na Eucharystię za tydzień (11.09) o godzinie 18.00 Obecność obowiązkowa.
 10. Ksiądz Mariusz wraz z młodzieżą z naszej parafii pragnie zaprosić wszystkich młodych (uczniów klas 8 oraz uczniów szkoły ponadpodstawowej) do włączenia się we wspólnotę młodzieżową. Inauguracja w piątek, 16.10 na Mszy o 18. Warto włączyć się w pogłębianie wiary, w dalszą formację oraz po prostu dobre przeżycie młodości. Rodziców prosimy, by zachęcili swoje dzieci.
 11. Ogłoszenie o maseczkach – w duchu tej wiadomości z facebooka
 12. Najbliższe katechezy chrzcielne 17 X godz. 19.00 i 18 X godz. 16.30, proszę wziąć pod uwagę, że podczas Adwentu nie ma tradycji udzielania sakramentu Chrztu Świętego.
 13. Biblioteka od tego tygodnia czynna w niedziele po Mszy Świętej o godz. 10.30 do godz. 12.00 i w czwartki od 16.30 do 17.30
 14. Kursy przygotowujące do osiągnięcia wysokich wyników w egzaminie ośmioklasisty organizuje Katolickie Liceum Ogólnokształcące im św. Rodziny. (Język polski, matematyka, angielski – 40 godzin). Szczegóły na plakacie.
 15. Możliwość łatwego wykonania badań USG, Dopplera, Przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG Tarczycy, USG Nerek, USG Płuc, USG Stawów, USG Piersi oraz Echo serca – info na tablicy ogłoszeń.
 16. Rozpoczęły się spotkania formacyjne oazy. Kolejne spotkanie w naszej parafii w najbliższą sobotę 10.10 o godz. 11.15 zapraszamy chłopców i dziewczynki. 
 17. Intencje na nowy rok będzie można wpisywać już w kancelarii a od listopada w zakrystii.
 18. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy.

Wszystkim solenizantkom i solenizantom, jubilatom niech Bóg błogosławi.