1. Dzisiaj 14 niedziela zwykła, pierwsza miesiąca z Adoracją Najświętszego Sakramentu i zmianką Kół Różańcowych po sumie, taca na budowę kościoła.
 2. We wtorek wspomn. dowolne św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy; w środę Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; w czwartek – pierwszy miesiąca, nabożeństwo, różaniec i adoracja w intencji powołań, spotkanie Apostolatu Złotej Róży po Mszy Świętej wieczorowej; po Mszy Świętej wieczorowej także spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.; w piątek wspomn. św. Jana z Dukli, kapłana.
 3. Za tydzień: zbieramy ofiary w par. św. Zygmunta w Łosicach;
 4. Kancelaria w okresie wakacyjnym (od 26 VI) do końca czynna: rano od godz. 8.00 do 9.00; a pozostałe sprawy załatwiamy po Mszy świętej wieczorowej.
 5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na budowę: 1000 zł z ul. Składowej, 500 zł z ul. Gąski Balbinki, 450 zł z ul. Stokrotki i Tulipanowej z racji nawiedzenia św. znaków; po 400 zł z ul. Bananowej i Januszewskiej, 300 zł z ul. Śmiałej; 280 zł bezimienna; 250 zł z ul. Jasnej; po 200 zł z ul. Czerwonego Kapturka, z Olszyca, z ul. Bajkowej; po 100 zł z ul. Balbinki, Grabianowskiej, Dreszera, Śmiałej; po 50 zł z ul. Dreszera 3x, Rakowieckiej;Bóg zapłać.
 6. Pielgrzymów wybierających się do Częstochowy w dniu 28 lipca 2016 r. na Mszę Świętą z Ojcem Świętym Franciszkiem proszę o wpłacenie zaliczki albo pełnej kwoty 50 zł i podanie danych. Wyjazd i powrót w tym samym dniu; zapisy w zakrystii.
 7. Dzisiaj i za tydzień pod kościołem zbierane są podpisy o zakazie handlu w niedzielę w większości placówek, jaki już obowiązuje np. w Niemczech i w Austrii. Podpisanie jest wyrazem uszanowania 4 przykazania Bożego oraz życia rodzinnego.
 8. Zbiórka kandydatów na ministrantów oraz aspirantów w poniedziałek (4.07) o godz 17.00 przy kaplicy
 9. Poszukiwany jest większy dom na wynajęcie pod żłobek, kontakt w zakrystii.
 10. Na tablicy ogłoszeń o naborze miejsc do męskiej Bursy na ul. Bpa Świrskiego, na stronie internetowej o MAIC-E Młodzieżówej Agencji Informacyjnej;
 11. Zapowiedzi przedślubne: Robert Narwojsz i Sylwia Narwojsz, cywilnie związani, zam. Siedlce ul. Dreszera, par. tut., zap. III; Dominik Siwicki, kaw. zam. Siedlce, ul. Asnyka, par. Bożego Ciała i Patrycja Sałata, panna, zam. w Siedlcach, ul. Januszewskiej, par. tut., zap. III; Maciej Krzeski, kaw. zam. w Siedlcach ul. Składowej, par. tut., i Agnieszka Kulesza, panna zam. w Wyszkowie, ul. Sikorskiego, par. św. Rodziny, zap. II; Robert Gryczka, kaw. zam. w Siedlcach ul. Topolowa, i Justyna Paczóska panna zam. w Siedlcach, ul. Kasztanowa, oboje par. Miłosierdzia Bożego, zap. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
 12. Echo katolickie: świadectwo kobiety, która opuściła wspólnotę Świadków Jehowy; o zmianach księży w diecezji siedleckiej; o wydarzeniach z okazji Światowych Dni Młodzieży. Zachęcamy do czytania.
 13. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Zofia Pucyk z ul. Rakowieckiej. Pogrzeb we wtorek o godz. 9.00 Wieczny odpoczynek.