1. Dzisiaj (3.I) pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Po Mszy Świętej o godz. 12.00 Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych. Rok temu nasz chór młodzieży nagrał płytę z kolędami, do nabycia w zakrystii, i po Mszach Świętych. Cena promocyjna 15 zł.
 2. W poniedziałek krąg biblijny o godz. 19.00;
 3. W środę (6.I) Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) Msze święte jak w każdą niedzielę, taca na misje. Podczas każdej Mszy Św. poświęcenie kadzidła i kredy które, można wziąć do swoich domów, składając dobrowolną ofiarę; Także wspólne kolędowanie będzie miało miejsce 6 I przed Mszami świętymi, jedynie rano odbędzie się po Mszy o godz. 7.00.
 4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00
 5. Pierwszy czwartek miesiąca dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży przedłużająca się adoracją do godz. 21.00.
 6. Msza Święta w intencji Ojczyzny w piątek o godz. 18.00. Po Mszy Świętej zapraszam mężczyzn na spotkanie zarówno z Koła Różańcowego Ojców za dzieci, Rodziców za dzieci jak i innych zainteresowanych pracą nad sobą w ramach Strażników Kościoła. W programie Krótka modlitwa i katecheza formacyjna z ewentualną dyskusją.
 7. Za tydzień (10.I) Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego, i de facto możliwość spowiedzi w okresie Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.
 8. Kancelaria: czynna w porządku feryjnym czyli od godz. 8.00 do 9.00, w tę środę nieczynna.
 9. Wizyta duszpasterska, czyli kolęda rozpocznie się po kwarantannie, czyli 18 stycznia. Szczegóły podamy za tydzień.
 10. Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji na Boże Narodzenie naszej Grupie Dekoracyjnej i pracownikom kościelnym na czele z księżmi Wikariuszami, także za choinki państwu Korycińskim, Łukasiewiczom i bezimiennemu ofiarodawcy, oraz p. Wyszomierskiemu za ich transport.
 11. Bóg zapłać za ofiary w ciągu ostatniego miesiąca wpłynęło 13800 zł, ostatnia taca budowlana wyniosła 4240 zł, Bóg zapłać.
 12. Katechezy chrzcielne w niedziele 10 i 17 stycznia o godz. 16.30 zapraszamy rodziców i kandydatów na rodziców chrzestnych. Odbywa się je raz i można to zrobić wcześniej.
 13. Biblioteka czynna pod numerem telefonu: 515-700-586, warto wziąć książki na kwarantannę.
 14. Rodziny z dziećmi zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli. W tym roku w nowej formie Spaceru Orszakowego ulicami Siedlec pod hasłem: „Panu dzięki oddawajmy”. Wydarzenie odbywa się od 1 do 6 stycznia. Do udziału włączamy się poprzez odwiedzenie pięciu punktów orszakowych – rozpoczynając od placu przy Starym Kościele. Uczestnicząc w orszaku można wziąć także udział w konkursie z nagrodami. Prowadzona będzie także zbiórka orszakowa na „Rozbudowę Katolickiej Szkoły Podstawowej im. bł. Jerzego Popiełuszki w Siedlcach”. Dobrowolne ofiary na ten cel można składać w specjalnie przygotowanej Skrzyni w kaplicy adoracji NS w siedleckiej katedrze. Materiały dla uczestników w zakrystii. Więcej informacji na www.fundacjanaszaszkola.pl
 15. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Co tradycja mówi o Trzech Królach; Czego możemy się nauczyć od św. Józefa – w Roku Św. Józefa, Co to znaczy modlić się sercem – porady. Wywiad z naszym panem generałem Jarosławem Gromadzińskim. Zapraszamy do nabycia.
 16. Dbajmy o swoje zdrowie przede wszystkim powiększając odporność organizmu znanymi powszechnie sposobami.

Terminy świąt Kościelnych: Środa Popielcowa – 17 lutego, Wielkanoc – 4 kwietnia; Wniebowstąpienie Pańskie – 16 majaj; Zesłanie Ducha Świętego – 23 maja; Boże Ciało – 3 czerwca.