1. Dzisiaj (2.VI): Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; Katechezy przedmałżeńskie 16.45; O godz. 12.00 swoją pierwszą Mszę czyli Prymicję będzie sprawował ks. Piotr Dąbrowski, michalita, wyświęcony w Krakowie; serdecznie zapraszamy na Eucharystię i indywidualne błogosławieństwo kapłańskie; dzisiaj także rozdajemy materiały z pierwszej pielgrzymki św. Jana Pała.a II do Ojczyzny.
  2. W poniedziałek wspomn. Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników; także w poniedziałek krąg biblijny o godz. 19.00; we środę wspomnienie św. Bonifacego, bpa i męczennika i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu
  3. Rozpoczął się czerwiec, więc zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, będzie ono sprawowane po Mszy Świętej wieczorowej, zachęcam do odmawiania litanii także i w domu. Litania do Serca Pana Jezusa, będzie odmawiana przy kaplice na ulicy Bajkowej w niedziele o godzinie 19:00.
  4. Pierwszy czwartek miesiąca, udajemy się do chorych od godz. 8.00; nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
  5. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej.
  6. Za tydzień (9 czerwca) zmianka różańcowa i adoracja, rozpoczęcie kolejnego cyklu katechez chrzcielnych o godz. 17.00 na salkach.
  7. W niedzielę 9 czerwca przeżywać będziemy 20 rocznicę pobytu św. Jana Pawła II w naszym mieście. Kard. Stanisław Dziwisz będzie przewodniczył Mszy Świętej w katedrze o godz. 12.00 ; o 15.00 wyruszy spod pomnika Jana Pawła II na lodowisko Marsz dla życia i rodziny. Na lodowisku od 16.00 do 20.00 będzie miał miejsce festyn Papieski z zespołem Arka Noego. O 20.00 wyruszy marsz różańcowy na błonia siedleckie gdzie Apel Jasnogórski zakończy obchody. Za tydzień będzie można nabyć album dotyczący wizyty JP II w Siedlcach oraz wspomnienia uczestników i organizatorów pod red. Grzegorza Polaka.
  8. Została wykonana nowa tablica ogłoszeń, za sumę 2 tyś złotych.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Renata Bojar, panna z par. tut., i Dariusz Miś, kawaler z par. MB Wspomożycielki Wiernych w Kluczborku, zap. II; Emil Garbaczewski i Sandra Katarzyna Garbaczewska, cywilnie związani, obydwoje par. tut., zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  10. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, Zachęcamy do czytania.
  11. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Mirosław Cibor, l.56, z os. Hozera. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.