1. Dzisiaj (01 IX), 22 niedz zw; pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; 80 roczn. wybuchu II wojny światowej – modlitwa za poległych w obronie Ojczyzny. Katechezy chrzcielne o godz. 17.00 na salkach zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
 2. We wtorek wspomn. Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dra Kościoła; w środę bł. dziewic i męczennic Marii Selli i towarzyszek; po Mszy Świętej litania przed relikwiami; w sobotę bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana.
 3. Adoracja w środę przez cały dzień.
 4. Do chorych udamy się w czwartek od godziny 8.00
 5. Msze Święte na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek o godz. 8.30 i 10.00. Proszę rodziców aby młodsze przyprowadzili a starsze zmotywowali do uczestnictwa, gdyż jest wyrazem wiary poprosić o pomoc Boga w nauce. Proszę dzieci i młodzież aby przystąpiły do spowiedzi przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Możliwość w środę, czwartek od godz. 17.30, a w piątek i sobotę od godz. 17.15.
 6. We wtorek zapraszamy do pracy mężczyzn i kobiety z łopatami, szpadlami i grabkami na godz. 9.00
 7. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów i o powołania prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 8. Pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
 9. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 10. Za tydzień: Niedziela Święto Narodzenia NMP – (poświęcenie ziarna siewnego i nasion podczas Mszy Świętej o godz. 12.00.) Po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszam radnych duszpasterskich na krótki ok. 15 min spotkanie. Katechezy chrzcielne o godz. 17.00 na salkach zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
 11. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 2000 zł; Bóg zapłać.
 12. Kancelaria wraca do normalnego porządku i będzie czynna w godzinach 16.30-17.30, w sobotę 8.00-9.00.
 13. Przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci klas 3 SzP rozpocznie się w niedzielę 15.09 na Mszy o 12.00 – zapraszamy zainteresowanych z rodzicami (RODZICÓW UCZNIÓW SPOZA SP 5 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z KS. PRZEMYSŁAWEM)
 14. Przygotowanie do bierzmowania klas 7 i 8 SzP rozpocznie się w niedzielę 15.09 na Mszy o 18.00 – zapraszamy zainteresowanych z rodzicami
 15. Spotkanie w związku z Pielgrzymką do Medjugorie, w poniedziałek (2.IX) po Mszy Świętej wieczorowej
 16. Pan Organista zaprasza chętnych do nauki gry na gitarze na godz. 9.30 oraz scholanki obecne i chętne z rodzicami na godz. 10.30
 17. Proszę brać ankietę obywatelską w sprawie budowy chodnika na Rakowieckiej i przynieść wypełnioną do 6 września.
 18. 14 września w II LO im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach, odbędzie się VIII zjazd absolwentów „Królówki” oraz jubileuszowe uroczystości związane ze stuleciem upaństwowienia szkoły i rocznicy nadania imienia św. Królowej Jadwigi. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą w kościele p.w. św. Stanisława B.M. w Siedlcach o godz. 9.00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 19. Zapowiedzi przedślubne: Michał Drosio, kaw. par. tut. i Magdalena Monika Woźnica, panna z Warszawy, zap. III; Dorota Wanda Osińska, panna z par. tut. i Piotr Sylwester Pieńkosz, kaw. z par katedralnej w Siedlcach, zap. III; Szymon Szewczuk kaw. z par tut., i Kamila Gałecka, panna z par. św. Bartłomieja w Paprotni, zap III; Sylwia Koczergin, panna z par. tut. i Daniel Piekart, kaw. z par. tut., zap. III. Łukasz Tchórzewski i Karolina Tchórzewska, związani cywilnie, oboje par. tut., zap. II. Karolina Domańska, panna z par. Ducha Świętego w Siedlcach i Jakub Szymczyk, kaw. z par. tut., zap. I; Karolina Guzek, panna z par. tut. i Łukasz Śmiarowski, kaw. z par. św. Stanisława w Siedlcach, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 20. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, Zachęcamy do czytania.