Ogłoszenia parafialne: 01.IX.2019

 1. Dzisiaj (01 IX), 22 niedz zw; pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; 80 roczn. wybuchu II wojny światowej – modlitwa za poległych w obronie Ojczyzny. Katechezy chrzcielne o godz. 17.00 na salkach zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
 2. We wtorek wspomn. Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dra Kościoła; w środę bł. dziewic i męczennic Marii Selli i towarzyszek; po Mszy Świętej litania przed relikwiami; w sobotę bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana.
 3. Adoracja w środę przez cały dzień.
 4. Do chorych udamy się w czwartek od godziny 8.00
 5. Msze Święte na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek o godz. 8.30 i 10.00. Proszę rodziców aby młodsze przyprowadzili a starsze zmotywowali do uczestnictwa, gdyż jest wyrazem wiary poprosić o pomoc Boga w nauce. Proszę dzieci i młodzież aby przystąpiły do spowiedzi przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Możliwość w środę, czwartek od godz. 17.30, a w piątek i sobotę od godz. 17.15.
 6. We wtorek zapraszamy do pracy mężczyzn i kobiety z łopatami, szpadlami i grabkami na godz. 9.00
 7. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów i o powołania prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 8. Pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
 9. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 10. Za tydzień: Niedziela Święto Narodzenia NMP – (poświęcenie ziarna siewnego i nasion podczas Mszy Świętej o godz. 12.00.) Po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszam radnych duszpasterskich na krótki ok. 15 min spotkanie. Katechezy chrzcielne o godz. 17.00 na salkach zapraszamy rodziców i rodziców chrzestnych.
 11. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 2000 zł; Bóg zapłać.
 12. Kancelaria wraca do normalnego porządku i będzie czynna w godzinach 16.30-17.30, w sobotę 8.00-9.00.
 13. Przygotowanie do I Komunii Świętej dzieci klas 3 SzP rozpocznie się w niedzielę 15.09 na Mszy o 12.00 – zapraszamy zainteresowanych z rodzicami (RODZICÓW UCZNIÓW SPOZA SP 5 ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z KS. PRZEMYSŁAWEM)
 14. Przygotowanie do bierzmowania klas 7 i 8 SzP rozpocznie się w niedzielę 15.09 na Mszy o 18.00 – zapraszamy zainteresowanych z rodzicami
 15. Spotkanie w związku z Pielgrzymką do Medjugorie, w poniedziałek (2.IX) po Mszy Świętej wieczorowej
 16. Pan Organista zaprasza chętnych do nauki gry na gitarze na godz. 9.30 oraz scholanki obecne i chętne z rodzicami na godz. 10.30
 17. Proszę brać ankietę obywatelską w sprawie budowy chodnika na Rakowieckiej i przynieść wypełnioną do 6 września.
 18. 14 września w II LO im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach, odbędzie się VIII zjazd absolwentów „Królówki” oraz jubileuszowe uroczystości związane ze stuleciem upaństwowienia szkoły i rocznicy nadania imienia św. Królowej Jadwigi. Obchody rozpoczną się Mszą Świętą w kościele p.w. św. Stanisława B.M. w Siedlcach o godz. 9.00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 19. Zapowiedzi przedślubne: Michał Drosio, kaw. par. tut. i Magdalena Monika Woźnica, panna z Warszawy, zap. III; Dorota Wanda Osińska, panna z par. tut. i Piotr Sylwester Pieńkosz, kaw. z par katedralnej w Siedlcach, zap. III; Szymon Szewczuk kaw. z par tut., i Kamila Gałecka, panna z par. św. Bartłomieja w Paprotni, zap III; Sylwia Koczergin, panna z par. tut. i Daniel Piekart, kaw. z par. tut., zap. III. Łukasz Tchórzewski i Karolina Tchórzewska, związani cywilnie, oboje par. tut., zap. II. Karolina Domańska, panna z par. Ducha Świętego w Siedlcach i Jakub Szymczyk, kaw. z par. tut., zap. I; Karolina Guzek, panna z par. tut. i Łukasz Śmiarowski, kaw. z par. św. Stanisława w Siedlcach, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 20. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, Zachęcamy do czytania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *