1. Dzisiaj przeżywamy XXX niedzielę zwykłą, (W innych kościołach obchodzi się rocznicę poświęcenia własnego kościoła). W naszej wspólnocie jest to odpust parafialny czyli okazja aby zyskać łaskę Bożą i darowanie skutków grzechów.
  2. We wtorek będziemy przeżywać uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów naszej diecezji.W sobotę Uroczystość Wszystkich Świętych: od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Po sumie procesja wokół placu za zmarłych. To także I sobota mca. Nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 9.00 Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16.00 Za tydzień w niedzielę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Od godz. 11.30 czytanie wypominek połączone z modlitwą za zmarłych, po sumie procesja
  3. Kończą się nabożeństwa różańcowe. Czy odmawiamy tę modlitwę w naszych rodzinach? Zapraszamy na modlitwę różańcową w dni zwykłe na godz. 16.30, szczególnie dzieci i młodzież. W poniedziałki modlitwy odmawiają kandydaci do bierzmowania.
  4. Zachęcamy, aby brać karteczki na wypominkii pamiętając o bliskich zmarłych prosić Kościół o modlitwę za nich. Prosimy o podawanie dokładnego adresu. W naszej parafii będzie sprawowanych w sumie 20 Mszy Świętych za zmarłych poleconych w wypominkach.
   1. Bóg zapłać paniom za przygotowanie do zamieszkania tymczasowej plebanii przy ul. Czerwonego Kapturka. Bóg zapłać za ofiaryna budowę kościoła: 50 zł z ul. Jasnej i Grabianowskiej; 100 zł z Łukowa ul. Medzyrzecka i ul. Grabianowskiej,; 200 zł z ul. Hozera i Rakowieckiej; 300 zł z ul. Gąski Balbinki;500 zł z ul. Januszewskiej
   2. Dzisiaj (niedziela), 26 października o godz. 19.00 w katedrze siedleckiej odbędzie się koncert dziękczynny za dar osoby i świętości Jana Pawła II w wykonaniu laureatów „The Voice of Poland” oraz zespołu „NGE Dobry Skład”.
   3. Duszpasterze akademiccy informują, że w kaplicy Ducha Świętego przy ul. Brzeskiej 37 w każdą niedzielę sprawowana jest Msza Święta o godz. 20.00.
   4. Echo Katolickie:
   5. Poza tym na stronie o:kolejnym filmie z Cyklu Rekolekcje filmowe „Gdy budzą się demony”; oraz o warsztatach 7 sekretów efektywnego ojcostwa, które odbędą się w Katol. Gimnazjum w Siedlcach.