1. Dzisiaj (24.X) niedziela misyjna, taca na misje, a po Mszach Świętych puszka na potrzebujących, zbierana przez Caritas.
 2. W czwartek Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, gł. Patronów diecezji, dzień imienin ks. kanonika Tadeusza Wasiluka, Msza Święta w jego intencji o godz. 18.00.
 3. W czwartek (28 X) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 4. W piątek i sobotę będzie więcej spowiedników od 17.30 do 18.00. Zapraszamy by się wyspowiadać i móc przyjąć Komunię Świętą w int. zmarłych.
 5. Za tydzień (31 X), (XXXI niedz. zw.) niedziela modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych, Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30,; Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej. 31 X także marsz pokutny ulicami Siedlce, pocz. godz. 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II.
 6. Kartki wypominkowe możemy zabrać ze sobą wychodząc z kaplicy lub pobrać ze strony internetowej w parafii. Zachęcamy do wcześniejszego składania kartek. 
 7. Na tablicy ogłoszeń wywieszona jest rozpiska z modlitwą różańcową za zmarłych z ubiegłorocznych wypominek. Na różańcu za zmarłych modlimy się od dzisiaj (24 X) do końca miesiąca. Zapraszamy do kaplicy na godz. 17.15 do wspólnej modlitwy wg. wyznaczonych ulic.
 8. Wstępnie podajemy, że w dniach 1 i 2 listopada Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 18.00.
 9. Rodzice uczniów klas 1 i 2 Szkoły Podstawowej mogą pobrać deklaracje zgłoszeniowe swoich dzieci do I Komunii Świętej z zakrystii. 
 10. Książka intencji mszalnych na 2022 r. jest dostępna w kancelarii.
 11. Drużyna Harcerek Ventus zaprasza na spotkania dziewczęta w wieku od 11 do 14 lat, zbiórki sobota o godz. 10.00 u nas na salkach.
 12. Film „Penguin Bloom: Niesamowita historia Sam Bloom”. Zaproszenie do Nove Kino Siedlce na rekolekcje filmowe dnia 26 X.
 13. Szpital Wojewódzki i Mazowieckie Centrum Onkologii organizują akcję badań profilaktycznych, wykrywania nowotworów u kobiet. Więcej informacji w gablocie.
 14. Przewodniczący Episkopatu przypomina, ze walka z wirusem jeszcze się nie skończyła i szczególnie w najbliższych dniach prosi o zachowanie obostrzeń sanitarnych.
 15. Echo Katolickie a w nim: Trudności misyjnej posługi – jak pomagać misjonarzom? Lekcje religii – jak rozwijać swoją wiarę w Boga. Kiedy najlepiej odmawiać różaniec? Dlaczego ludzie sprzedają swoją intymność w Internecie? Zachęcamy do czytania.
 16. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Zenon Choiński z ul. Radzyńskiej oraz śp. Sławomir Kucharski z ul. Krakówki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 17. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.