7 lat temu, decyzją księdza biskupa Kazimierza Gurdy powstała (została erygowana) nasza parafia. Dziękujemy Bogu za ludzi, którzy ją współtworzą od modlitwy po organizację a Matce Bożej i św. Józefowi – szczególnie w okresie jej fizycznego budowania – za opiekę. Dzisiaj Msza Święta dziękczynna w 7 rocznicę w naszej kaplicy o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo (nowenna) do św. Jana Pawła II, patrona parafii. Zapraszamy.
PS. Z tej okazji zapraszamy na grill/ognisko, spotkanie i pobycie ze sobą w niedzielę na godz. 19.00
Dziękczynna adoracja w niedzielę 29.VIII od godz. 15.00 do 18.00.

W każdy ostatni czwartek miesiąca zapraszamy serdecznie na nabożeństwo i czuwanie z Janem Pawłem II do naszej kaplicy. Początek po Mszy Świętej o godz 18.00.

Zachęcamy do przynoszenia osobistych próśb na karteczkach. Będą odczytane. Można także przesłać podziękowania i prośby przez internet poprzez maila kancelaria@siedlcejanpawelii.pl albo formularz poniżej

Podczas każdego spotkania nowennowego będziemy także zapoznawać się z nauczaniem Jana Pawła II.

Najbliższe nabożeństwo, które będą transmitowane przez Katolickie Radio Podlasie o godz 21.00, będzie poświęcone modlitwie w intencji dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię Świętą oraz młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania, o wiarę i miłość w ich rodzinach.