Rozpoczęło się od Eucharystii sprawowanej w kaplicy pw. św. Jana Pawła II podczas której został udzielony chrzest jednemu z dorosłych pielgrzymów: Tomaszowi. Przepiękna była ta atmosfera, jak w pierwotnej wspólnocie, gdyż Tomasz był otoczony przez braci i siostry z Pielgrzymki, wspólnoty wiary. Rodzice chrzestni to członkowie zarówno grup parafialnych jak też wspólnoty pielgrzymkowej. Mszy Świętej przewodniczył ks. Proboszcz, Jarosław Oponowicz a koncelebrowali: ks. Radosław Piotrowski , przewodnik gr. III oraz ks. Sebastian Bisek, który towarzyszył tegorocznej pielgrzymce.

Po Eucharystii odbyło się spotkanie na salce nad kaplicą, agapa połączona ze wspomnieniami pielgrzymkowymi. W spotkani wzięło udział ok 40 pielgrzymów. Dziękujemy za tworzenie atmosfery tej wspólnoty w drodze.

 „W niedzielę 10 września w naszej Parafii odbyło się spotkanie popielgrzymkowe 3 Grupy Podlaskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę i chrzest Tomasza (foto P. Szkop)”

From Spotkanie popielgrzymkowe Grupy 3 i chrzest Tomasza. Posted by Parafia św. Jana Pawła II w Siedlcach on 9/11/2017 (71 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2