29 sierpnia na placu przy kaplicy-namiocie odbył się nasz I’ festyn parafialny. Był on przedłużeniem naszego świętowania rocznicy powstania parafii. Dziękowaliśmy Bogu za wszystko czym nas obdarzył przez pośrednictwo MB Częstochowskiej i naszego świętego patrona Jana Pawła II, za budujący się budynek kaplicy i duszpasterski, za łaski, które już otrzymało wielu z nas.
Od godziny 10.00 obecni mogli uczestniczyć: w zjeżdżaniu z dmuchańców dla dzieci, loterii fantowej, pojeździć na symulatorze policyjnym, obejrzeć i wejść do wozu strażackiego, zwyciężyć w konkursach sportowych i rysunkowych, zjeść darmowe kiełbaski, ciasto wypieczone przez nasze zdolne gospodynie, wymalować twarz na postać z bajki, obejrzeć profesjonalne zawody na nartorolkach, wymyśleć i narysować portret rodziny oraz wizję przyszłego kościoła, posłuchać występów naszej scholii dziecięcej oraz na koniec zjeść kawałek tortu urodzinowego. itd.
Całość prowadzili nasi księża a szczególnie ksiądz Jakub.
W organizację i pomoc finansową włączyło się wiele osób, organizacji, firm, instytucji. Jesteśmy im wszytkim serdecznie wdzięczni.
Oto ich lista:
Urząd Miasta Siedlce
Komenda Miejska Policji
Straż Pożarna JRG nr 4
CKiS
Zespół Szkół nr 4
Klub UKS „Rawa”
Katolickie Radio Podlasie
Echo Katolickie
Sieć Sklepów Topaz
Zakłady Mięsne Wierzejki
Piekarnia Skórzec
Wiesław Kawęcki
Barbara Grochowska
Renata Jaszczuk
Teresa Zielińska
Parafialny Zespół Caritas
Koło Różańcowe Ojców za dzieci
Kościelna Służba Porządkowa
KSM
Ministranci
Schola


„I rocznica parafii”

From Festyn Rodzinny. Posted by Parafia św. Jana Pawła II w Siedlcach on 8/31/2015 (162 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2