Porządek wizyty kolędowej w naszej parafii

Jeśli nie zaznaczono inaczej, dany blok lub ulica od początku.

Numery oznaczają kolejnego księdza.

W naszej parafii odwiedzają parafian tylko na stałe będący lub pomagający księża: ks. Proboszcz, Ks. Mariusz, Ks. Przemysław, Ks. Mateusz i ks. Bogumił.

W czasie kolędy w domu powinna być obecna w miarę możliwości cała rodzina. Na odświętnie przystrojonym stoliku powinien być krzyżyk i dwie świeczki (albo przynajmniej jedna), kropidło z wodą święconą oraz Pismo Święte. Dzieci i młodzież powinny mieć przy sobie zeszyty z religii.
 

 ROK 2018

W tym roku ofiary przeznaczone będą na spłatę elewacji, pomnika i projekty przyszłego kościoła.

28.12 (piątek)

9.00:

1) Grabianowska parzyste ( od początku)

2) Grabianowska nieparzyste (od początku)

3) Grabianowska od końca (dwie strony)

 

16.00:

1) Żwirowa domy jednorodzinne (od początku)

2) Żwirowa domy jednorodzinne ( od końca)

3) Korczaka

 

29.12 (sobota)

 

9.00:

1) Południowa nieparzyste ( od początku)

2)Południowa nieparzyste (od końca)

3)Południowa parzyste ( od początku)

 

16.00:

1) Smocza

2) Czerwonego Kapturka

3) Kopciuszka

 

30.12 (niedziela) Wolne

 

31.12 (poniedziałek)

 

9.00:

1) Radzyńska i Pomarańczowa

2) Kokosowa, Daktylowa

3) Cytrynowa, Bananowa

 

01.01 (wtorek) Nowy Rok – wolne

 

02.01 (środa)

 

16.00

1) Morelowa

2) Ganiewskiego

3) Wiejska

4) Łukowska 4

 

03.01 (czwartek)

 

16.00

1) Januszewskiej

2) Porazińskiej ( od początku)

3) Porazińskiej ( od końca )

4) Jasna

 

04.01 (piątek)

 

16.00

1) Bajkowa (parzyste)

2) Bajowa (nieparzyste)

3) Gąski Balbinki

4) Krakówki

 

05.01 (sobota)

 

9.00

1) Partyzantów, Skrzyneckiego, Dreszera

(domy jednorodzinne) i Zbrojna

2) Składowa ( domy jednorodzinne od bloków

w stronę Rakowieckiej)

3) Łukowska ( domy jednorodzinne od

Grabianowa w stronę wiaduktu)

4) Zielona, Ślepa

 

16.00

1) Stokrotki, Lawendowa (początek od

Stokrotki)

2) Różana, Tulipanowa, Liliowa

3) Podsekulska

 

06.01 (niedziela) Trzech Króli – wolne

 

07.01 (poniedziałek)

 

16.00

1) Składowa 1

2) Morcinka

 

 17.00

3) Śmiała (jednorodzinne)

 

08.01 (wtorek)

 

16.00

1) Składowa 3

2) Żwirowa 2

 

17.00

3) Jordana

 

09.01 (środa)

 

16.00

1) Rakowiecka domu jednorodzinne ( od końca)

2) Rakowiecka domu jednorodzinne ( od początku)

3) Rakowiecka (domy szeregowe)

4) Miła

 

10.01 (czwartek)

 

16.00

1) Śmiała 17B ( od początku)

2) Śmiała 17 B ( od końca)

3) Śmiała 17 A ( od początku)

4) Śmiała 17 A ( od końca)

5) Śmiała 17 C

 

11.01 (piątek)

 

Od 16.00

1) Śmiała 17 D

2) Śmiała 17E

3) Żwirowa 6

4) Hozera 3

5) Rakowiecka 28

 

 

12.01 (sobota)

 

 9.00:

1) Hozera 2 ( od począku)

2) Hozera 2 ( od końca)

3) Hozera 4 ( od początku)

4) Hozera 4 ( od końca)

 

16.00:

1) Hozera 1 ( od początku)

2) Hozera 1 (od końca)

3) Dreszera 16 i 18

 

13.01 (niedziela) Wolne

 

14.01 (poniedziałek)

 

Od 16.00

1) Zielna ( od początku)

2) Zielna (od końca)

3) Dreszera 9 (od początku)

4) Dreszera 9 ( od końca)

 

Od 17.00

1) Dreszera 8A

 

15.01 (wtorek)

 

Od 16.00

1) Dreszera 11 ( od początku)

2) Dreszera 11 ( od końca)

3) Rakowicka 6 ( od początku)

4) Rakowiecka 6 ( od końca)

 

Od 17.00

1) Dreszera 12

 

 

16.01 (środa)

 

Od 16.00

1) Dreszera 13 (od początku)

2) Dreszera 13 ( od końca)

3) Dreszera 12A

4) Dreszera 20

 

17.01 (czwartek)

 

Od 16.00

1) Dreszera 15 ( od początku)

2) Dreszera 15 ( od końca)

3) Dreszera 17 ( od początku)

4) Dreszera 17 ( od końca)

5) Dreszera 10 i 10A ( od ok. 17.00)

 

18.01 (piątek)

 

Od 16.00

1) Rakowiecka 32 ( od 1)

2) Rakowiecka 32 ( od 45)

3) Rakowiecka 2

4) Dreszera 14

 

19.01 (sobota)

 

  1. 9.00

1) Rakowiecka 32 ( od 46)

2) Rakowiecka 32 ( od 94)

3) Rakowiecka 4

4) Żwirowa 4

 

Od 16.00

1) Dreszera 8 ( od początku)

2) Dreszera 8 ( od końca)

 

20.01 (niedziela) Wolne

21.01 (poniedziałek) Dodatki na umówienie


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *